Карпош
                           
8275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20Промовирано

Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Dupleks-stan-vo-Taftalidze-2- Dupleks stan vo Taftalidze 2 1 400Е...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 фев 21:08Промовирано

LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Ekskluziven deloven prostor vo deloven objekt Taftalidze

Se iznajmuva opremen deloven prostor od 170 m2 vo sklop na deloven ob...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:04Dve nezavisni stambeni edinici spoivi vo edna vo Hrom

Se prodavaat dve nezavisni stambeni edinici vo Hrom vo blizina na gra...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:03Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:02Dvosoben Hrom zad tineks

se izdava dvosoben stan zad Tineks vo Hrom na 1kt so elementi od kujn...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:57D.Malo sran od 26m2

D.Malo kaj SJO garsonjera od 26m2 na 2 kat so parno bez lift cena 440...


44.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:53  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Козле

Се издава стан (спрат од куќа)-сутерен со 2 соби,претстобје со кујна ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:49ISKLUCITELNO MODEREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KARPOS 2

ШИФРА 5950 Импулс недвижности ви нуди за издавање исклучително модер...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:49MODEREN TROSOBEN STAN SO LOKACIJA VO TAFTALIDZE

* ШИФРА 5740 Импулс агенција за недвижности издава модерен трособен ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:48КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВОМ КАРПОШ,МИДА

ШИФРА 5955 Импулс недвижности издава модерен и конфорен трособен ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:48Izdavam stan vo Karpos 4

Izdavam trosoben stan vo Karpos 4 blisku do City Mall na kejot na Var...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:46Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:45EKSKLUZIVEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO TAFTALIDZE 1

* ШИФРА 6332 Импулс недвижности издава ексклузивен стан за индивиду...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:37  НОВ ОГЛАС

33m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:21IZDAVAM.GARAZA.ZA MAGACIN.VO.KARPOS.LEPTOKARIA

IZDAVAM.GARAZA.ZA.MAGACIN.VO.KARPOS.LEPTOKARIA


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 09:06ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар ка...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:44ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Буга...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:44Дарма Дома издава нова гарсоњера во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Тафталиџе...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:44ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле , стано...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 4 во Антико близу City Mall, поседу...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода , к...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Кисела Вода , k...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава стан во Центар кај Соборен Храм, станот поседува 6...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец кај Цветен Пазар, станот посед...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:43Дарма Дома издава нов стан во Хром !

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром , Располага со 50...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:42ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нова МОДЕРНА гарсоњера во А...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:42ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:42ДАРМА ДОМА издава стан во Центар !

Дарма Дома издава нов ПРЕУБАВ стан во Центар кај Универзална Сала , с...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:42UBAVO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА- 1366 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен чет...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:01PRAZEN KANCELARISKI PROSTOR VO TAFTALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА -1341 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува празен сосема НОВ канцел...


450 €
или предлог цена
Вчера 08:01SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3-CITY GARDEN

ШИФРА- 1327 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:58SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO ZDANEC

ШИФРА- 937 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


680 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:56LUKSUZEN STAN VO KOZLE SO DVOR

ШИФРА- 1292 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен лук...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:56SE IZDAVA LUKSUZEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE- GRAND PRESTIZ

ШИФРА- 226 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов луксузно...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:56SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE SPROTI GOCE

ШИФРА- 998 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дво...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:56SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE-GERMASNKA

ШИФРА- 1325 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:55SE IZNAJMUVA 3-SOBEN NAMESTEN STAN VO KOZLE

ШИФРА -1271 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:55SE IZDAVA NAMESTENA GARSONIERA VO TAFTALIDZE -NOVA

ШИФРА- 1289 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намес...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 07:55Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 07:54Се изнајмува нов стан во Тафталиџе 2

Станот е на прв спрат во куќа на мирна локација близу до студентски д...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 04:58Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Тафталиџе 1 кај...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 02:31Страна 4 од 207

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам