Карпош
                           
8275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA - MIDA!!!!

Izdavam stan od 40m2 celosno opremen, posebna mala spalna i terasa....


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:02Промовирано

Нов стан за изнајмување во Карпош

Станот е нов и комплетно наместен. Локацијата на станот е во комплекс...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:16НОВ ОГЛАС
Промовирано

Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Тафталиџе 1 кај...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 02:31Дарма Дома издава барака во Тафталиџе 1 !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава барака во Тафталиџе 1, бли...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 02:04Дарма Дома издава нов стан во Автокоманда, близу East Gate !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Автокоманда, КА...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 01:5719m2 Kancelarija sproti Dom Goce Delcev

Se prodava kancelarija od 19m2, so vnatresna galerija, toalet i mini ...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 01:51Влае Vlae EDINSTVENA PONUDA stan i potkrovje

Vo mini zgradicka od 2 kata i potkrovje se prodava prviot kat komple...


125.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 00:14DVOSOBEN TAFTALIDZE 1

SIFRA 17970 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFT...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 23:30КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 КАЈ ПЕДАГОШКА АКАЕМИЈА

КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 ПОМЕЃУ ПЕДАГОШКА АКАДЕМИЈА И ВЕРО 2 НА ПРИЗЕМЈЕ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 22:05*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 21:20Kupuvam vikendica vo okolina na skopje

Kupivam vikendica vo okolina na Skopje do 20000 evra


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

29 мар 21:00Стан во Гранд Престиж

Се продава наместен стан во Гранд Престиж населба Тафталиџе југоисточ...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 20:35Podzemen garazen prostor

Izdavam podzemen garazen prostor 22m2 vo zgrada vo Karpos 1,ul.Ruger ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

29 мар 20:06KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 20:01ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 до ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 19:06Се издава куќа во Козле

Се издава доградба од куќа (50м2) со посебен влез и дворно место. Ку...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 19:04Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

29 мар 19:04ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa луксузен стан во Центар Буњ...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 19:03Se prodava ednosoben stan

Se prodava ednosoben stan vo karposh 3. Cena po dogovor 071 550 172


1.490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 19:00Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 18:54Taftalidje- se prodava stan od 70 m2

Taftalidje se prodavaat stan od 70 m2 so dve spalni, terasa, kupatil...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 18:51ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Шампионче , поседува 55...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 18:01Se prodava kuka vo Kicevo

Se prodava samostojna kuka vo Kicevo na ul.Mara Ugrinova Gina. Plac o...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 17:55ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нова ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 kaj ОКТА, поседува 35 м...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 17:31Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 17:30Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 во Антико, поседува 60 м2, 2 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 17:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов лукдузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 17:27Se izdava stan 50m2 - Kozle

Se izdava namesten stan vo Kozle na odlicna i mirna lokacija. 50m2 ra...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 17:23Luksuzen kompleks na kukji vo Bardovci

Луксузен комплекс од 6 куќи во Бардовци во близина на црквата. Куќит...


420.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 16:59Se iznajmuva namsten stan vo karpos 1

Kompletno namesten stan vo karpos 1


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 16:47KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 16:45Се издава убаво среден луксузен стан во Козле.

Се издава луксузно наместен комотен двособен стан во Козле на само 50...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 16:18Се издава комплетно опремен стан Карпош 1 Технички

СЕ ИЗДАВА НОВ УРЕДЕН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, 80М2, НА РУЃЕР БОШКОВИЌ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 16:12ODLICHEN DUPLEKS VO KARPOSH 1

SILVER City Partner agencija izdava ODLICHEN DUPLEKS 80m2 VO KARPOSH ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:52НОВ,ПРАЗЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО ВЛАЕ

* ШИФРА 6325 Импулс недвижности издава сосема нов,празен двособен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:51ДВОСОБЕН СТАН НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ 4

* ШИФРА 6303 Импулс недвижности издава двособен комплетно опремен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:49Се издава стан во Тафталиџе на улица Париска

Се издава стан во Тафталиџе во близина на гимназијата Ѓорѓи Димитров ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:46ДАРМА ДОМА издава 4_собен стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 кај...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:40Se iznajmuva prazen stan vo Karposh 4

Se iznajumva prazen stan vo Karposh 4 (Ul Neveska br 4)- 3/4 kat; tri...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 15:25Izdavam garaza od 30m2 kompleks PortaVlae

Odlicna lokacija so voda, ima WC, poveke stekeri za struja ( dvofazna...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

29 мар 15:16Se prodava dvosoben stan 50 m2 vo Taftalidze 1 kaj Nova

s 810 Se prodava stan 50m2, so 1 spalna soba. Na 5 kat, so lift. I...


83.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:41Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae

s 641 Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae, so slednive kvadraturi:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:41Страна 5 од 207

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам