1034 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Megane 1.9

.


2.000 €
или предлог цена
04 дек 14:05Промовирано

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
03 дек 13:41Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI NAJJ FULL OPREMA

Registrirana so zelen karton do mart 2023 Golem i mal servis naprave...


8.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Денес 01:20Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,t...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Денес 01:03MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 21:35VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Germany Plateni se site davacki do r...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 21:32OPEL INSIGNIA 2.0 ...96KW...136HP...2012God

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA AVTOMATIK 2012 God.KOLATA E VO ODLICNA I...


9.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.800 €
Вчера 21:08Citroen C3 pikasso

Се продава Citroen C3 pikasso. -Колата е...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:06Gaz Gazika Uaz Jip

Se prodava Gazika dizel vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Вчера 20:20VW Passat B7 / 2.0 TDI BlueMotion 140ks

Se prodava VW Passat B7 Limousine COMFORTLIN / diesel 2.0 TDI blueMot...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:19TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

Benzin plin,2 para bandazi 20ki i 17ki,vtor gazda uvezen od svajcarij...


6.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.300 €
Вчера 20:12FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Kolat...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 19:55Mercedes c270cdi avangard

Prodavam Mercedes c270cdi avangard 2002 godina napravem komplet ser...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 19:45BMW 320D E46KA, ZAMENA MOZE ZA GOLF 5 1.9 TDI

SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Вчера 18:53MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 18:29Citroen C5 Aircross Full Oprema

Citroenot e vo besprekorna sostojba, So najvisoko nivo na oprema Uvez...


23.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 €
Вчера 18:10Opel corsa 12 ben plin 2009g

Corsa 12ben plin 2009god ful oprema napraveni servisi registrirana us...


3 €
или предлог цена
Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


1.800 €
или предлог цена
Вчера 17:28Golg 5 2006 1.9

Servisiran za povejke info javetese na brojot i na viber


4.400 €
или предлог цена
Вчера 17:28Opel insignia 2.0 cdti 4x4

Aluminumski bandazi 17 ABS ESP 4x4 pogon na site trkala Blutut ...


12.100 €
или предлог цена
Вчера 16:52Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 16:40Ford Fiesta 1.3i 51 kw, registrirana

Se prodava Fiesta 1.3 benzin Registrirana cela godina - Prva boja - ...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 15:14BMW 630 i Cabrio

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pomin...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Вчера 15:05BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 14:52Audi A6 C6 3.0 TDi S-line Quattro Automatic

Se prodava Audi A6 C6 3.0 TDI S-line Quattro Automatic. Registrirana...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 14:47Alfa mito 1.6jtdm

Registrirana pred eden mesec -novi zimski gumi -novi diskoj i plocki...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51OPEL CORSA D 1.2

kolata e vo dobra sostojba registrirana do septemvri napraven ser...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Prodavam Mercedes C 220 CDI AVANGARDE

Prodavam Mercedes dizeL C kLasa 220 CDI AVANGARD vo odlicna sostojba ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:36MERCEDES C 220 CDI

Prva boja Garaziran Registriran Servisiran Od oprema poseduva ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:28Citroen Xsara Picasso

Se prodava Citroen Xsara Picasso 1.8 benzin Uvozeno od CH - Prv...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:28Porsche Cayenne 3.0 diesel

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini. Se vozi redovno za svoi potrebi p...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:27Mercedes C350 CDI 4MATIC Avantgard -2010

Kolata e vo izvonredna sostojba so mnogu dopolnitelna oprema, proizve...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 13:27Mercedes C200 CDI

Kolata e vo dobra sostojba promeneto ulje filtri i antivriz i ima odl...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

PASSAT B7 1.6 TDI 2012 god

Se prodava Passat B7 1.6 Tdi 2012 god BlueMotion Registriran so z...


11.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.500 €
Вчера 13:09GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


11.299 €
или предлог цена
Вчера 13:08Audi a3 8l 1.8t 2002god

Se prodava Audi A3 1.8t 150hp 2002 godina (redizajn). Registrirana ...


3.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.399 €
Вчера 13:07Mercedes clk200 kompressor 192hp

Se prodava mercedes clk200 kompressor 192hp. Registriran do januari s...


2.550 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.850 €
Вчера 13:07Mercedes w211 e320 бензин, од прв газда. Како нов!

Се продава Мерцедес, купен нов од салон во Америка и увезен во Македо...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 13:07Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava ful oprema sve ispravno dva kluca servisirana top kolice r...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 13:06Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FIESTA 1,4 TDCI REGISTRIRANA I SERVISIRANA(TITANIUM)

Voziloto e zacuvana maksimalno. Napraveno e kompleten servis vo Sept...


5.150 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам