1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 13:41Промовирано

Renault Megane 1.9

.


2.000 €
или предлог цена
Денес 14:05Промовирано

Se prodava Chevrolet Cruze LS 1.6

Se prodava Chevrolet Cruze LS 1.6 benzin,so pominati realni 75.000 km...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 17:39Промовирано

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS NAVI PDC LUX - 12..MT Auto

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS LUXURY EURO-5, - 159000 KM , SERVISNA KNI...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 13:34TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVA - 09 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVO - 80000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERV...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 13:34BMW 530 D 218 KS KOZA XENON NAVI M-PAKET - 05..MT Auto

BMW 530D 218 KS E60 M-PAKET KOZA XENON NAVI AVTOMAT - UVOZ SVAJCARIJ...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 13:33CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS EXCLUSIVE - 10..MT Auto

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS DIZEL 3.5L/100KM EURO-5 - 181000 KM ! ! ! ...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 13:33BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.300 €
или предлог цена
Вчера 13:33Fiat grande 12ben plin

Fiat grande 12 ben plin 2008god so ful oprema napraveni servisi klima...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Вчера 13:33CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 13:33NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:33TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 13:33AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 13:33MAZDA 2 1.4 D 70 KS 133000 KM NOVA - 10..MT Auto

MAZDA 2 1.4 HDI 70 KS EURO-5 4L/100KM ***** 133000 KM ***** NOVA - ...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 13:33BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 130000 KM - 06.MT Auto

BMW 320 D 2.0 163 KS 130000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 13:32MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 13:32SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 13:32HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 08..MT Auto

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS 4X4 131000 KM - SERVISNA KNISKA, 2 KL...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 13:32KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 13:32FORD FIESTA 1.2 82 KS TITANIUM NOVA - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.2 85 KS KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - TITANIUM MOD...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 13:32NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:32MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT 139000 KM - 09.MT Auto

MAZDA 6 2.0D 140 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 139000 KM SO SERVISNA KNIS...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 13:31MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:31CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 13:31RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Se prodva RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX TD4 2.2/150ks (4x4) so p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:16TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 13:16Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Вчера 13:05Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 13:05HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 13:05KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

Kolata e vo Odlicna sostojba 190.000km So servisna istorija Do...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 13:05Mazda 2 1.3

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 13:05MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 13:05Alfa mito 1.6jtdm

Registrirana pred eden mesec -novi zimski gumi -novi diskoj i plocki...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:46Opel omega 2.5v6 atestiran plin

kolata nemat nikakov problem se funkcionirat na nejze 1999ta godina n...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 12:45Se prodava Vw touran 2005 1.9 tdi

Se prodava Vw touran 2005 1.9tdi 77kw 6stepen munuvac, voziloto e dob...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:44Passat b7 1.6 tdi 2012 god

Se prodava Passat B7 1.6 Tdi 2012 god BlueMotion Registriran so zelen...


11.300 €
или предлог цена
Вчера 12:28Golf 7 so servisna kniska

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kolata ...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 12:28VW GOLF 5 variant 2007g 1.9tdi 77kw 105ks

Se prodava odlicen golf 5 1.9 tdi 77 kw 105ks 2007g Mnogu zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Вчера 12:22Peugeot 307 2003 2.0 HDI

Peugeot 307 2003 2.0 HDI 66 kw 90 ks Servisirano redovno Plus 4 novi...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 12:10SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 12:03MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 12:03Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 10:42RENAULT 19 1.9D 55kw 1993g

Se prodava Renault 19 -1.9 -dizel -55 kw 1993 god . Reg do- 22 dekemv...


800 €
или предлог цена
Вчера 09:49Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам