1066 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 09:32Промовирано

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


27.000 €
или предлог цена
13 мар 15:26Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
Вчера 09:32Промовирано

VW CADDY LIFE TDI klimatronik

VW CADDY LIFE TDI 1.9TDI FABRICHKI ZATEMNETI STAKLA 6*AIRBAG, KL...


2 €
или предлог цена
22 мар 13:36MAZDA CX-7 4x4 2.2 2011 LUXURY LINE PANORAMA

MAZDA CX-7 4x4 2.2 2011 LUXURY LINE najvisoko nivo na oprema od ovaa ...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:36BMW 318 - Prva boja .. Reg .. Zel karton

Se prodava BMW 318 tng Voziloto max zacuvano kako nadvoresno taka i ...


7 €
или предлог цена
22 мар 11:53Kia clarus 1999god 1200e

Se prodava kia clarus 99god. Benzin plin so a-test Regisrirana do 7 m...


1.200 €
или предлог цена
22 мар 11:38Audi A6 kako novo 2007 God 2.8 Benzin bez turbo 112233

Kolata e vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
22 мар 10:50Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
22 мар 10:25OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


5.900 €
или предлог цена
22 мар 10:21SEAT IBIZA 1.2i REFERENCE 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Buk...


По Договор
или предлог цена
22 мар 10:21OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 10:18Ford mondeo 2.0 benzin plin

Mondeo 2.0 benzin plin zacuvano ful oprema klimatronik greaci na sedi...


1.350 €
или предлог цена
22 мар 10:12Audi A3 1.8T quattro 2009

2009 g Reg do 11.2023 Koza,greaci 1.8 benzin Quattro 211000 km Servis...


6.800 €
или предлог цена
22 мар 10:03Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
22 мар 09:31BMW 630 i Cabrio

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pomin...


20.000 €
или предлог цена
22 мар 08:59KIA SPORTAGE 2.0 2001

Dzipot e vo dobra sostojba registriran Cenata e 3500 so prostor za d...


3.500 €
или предлог цена
21 мар 21:45BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
21 мар 21:19VEKTRA B

Vo odlicna sostojba Raboti I na plin Plinot nema Ates


950 €
или предлог цена
21 мар 21:02SEAT IBIZA 1.4i 63kw

2008 god. modelska 2009 Uvezena i plateni davacki do registracija, p...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
21 мар 18:29Audi Q7 3.0 TDI Quattro 239ks 2008god. Neuvezuvano

Audi Q7 3.0TDI QUATTRO, 176kw(239ks), 2008 godina, 220.000km so ...


По Договор
или предлог цена
21 мар 18:21Се продава сочувана FORD fiesta 1.3i so pom. 20000km

Се продава Fiesta 1.3i germasko priozvodstvo so avtomatski menivač vo...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.899 €
21 мар 17:49Se prodava Toyota aygo 1.0 benzi so klima

Se prodava Toyota aygo 1.0 benzin ful oprema reg cela godina dva kluc...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
21 мар 16:41Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***Мерцедес W203 C220*** Прва регистрација во МК е 2018 год. од мој...


5.600 €
или предлог цена
21 мар 16:14VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
21 мар 15:53Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion -Година на производств...


11.400 €
или предлог цена
21 мар 14:49Proradam PEUGEOT 207 HDI

Se prodava Peugeot 207 HDI 66kw 2007 godina Cena : 3.600 eur Tel. ...


3.600 €
или предлог цена
21 мар 13:00Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra 1.8 20vt 132kw 180ks Novi kocnici, viluski, sht...


3.650 €
или предлог цена
21 мар 12:37Honda Civic 2.2d [ZacheAutomobile]

Honda Civic fk3 2.2d 103kw 140ks Klima, tempomat, Novi gumi zi...


5.650 €
или предлог цена
21 мар 12:37MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
21 мар 11:55VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
21 мар 11:42REXTON 2.7 avtomatik

rehton avtomatik vo odlicna sostojba 4/4 brzi spori reduktor novi gu...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:29AUDI A3 1.9TDI 105ks

Kolata e vo odlicna sostojba registrirano servisirano novi gumi


5.600 €
или предлог цена
21 мар 08:27Opel korsa 1.3 cdti elo flex

Registrirana servisirana vo mnogu dobra sostojba nema klima


3.600 €
или предлог цена
21 мар 07:44VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA REGIST...


8.800 €
или предлог цена
20 мар 23:29Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


111 €
или предлог цена
20 мар 20:45BMW 525 TDS ODLICNA SOSTOJBA

Vozillto e vo odlicna sostojba, registrirano cela godina, napraven ko...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
20 мар 19:44Mercedes E270 CDI EXTRA ZAMENA

🟢E 270 cdi avtomatic elegance 🟢306 000km original 🟢reg do 7mi 20...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.650 МКД
20 мар 19:28Mercedes B 180 cdi EXTRA I ZAMENA

🟢b180 cdi extra 🟢2006g prva reg 🟢204 000km realni 🟢registrira...


4.900 МКД
или предлог цена
20 мар 19:27BMW 530D F10

Vo odlicna sostojba kako novo so 2para gumi zimski i letni


13.000 €
или предлог цена
20 мар 15:24Mini Cooper One 1.6 Dizel

Mini Cooper One 1.6 Dizel, 82kw 112ks BMW motor, Plateni site davac...


6.495 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 €
20 мар 13:15Citroen c3 picasso

Se prodava Citroen c3 picasso 2009 uvezeno od Germanija plateni site ...


4.550 €
или предлог цена
20 мар 11:32VW Sharan 2.0 dizel 2007

Se prodava vw sharan 2007 so stranski moze da se carini Tempomat K...


3.500 €
или предлог цена
20 мар 11:32Страна 6 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам