1073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro -Година на производство: 2010 -Прва ...


17.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Промовирано

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic -Година на производство: 20...


20.000 €
или предлог цена
24 мар 15:27Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
27 мар 12:26Промовирано

Ford Fiesta

Ford Fiesta vo ispravana sostojba 1,4 50kw-67ks 168000 napraven se...


4.900 €
или предлог цена
25 мар 16:31Se prodava Audi A8Quattro 4.2 TDI 2006 god

Se prodava Audi A8 Quattro 4.2 TDI 326 HP, proizvedena 2006 godina, v...


8.000 €
или предлог цена
25 мар 14:57Se prodava Mazda 323 f

Se prodava Mazda 323 f 1.5 benzin 90 KS , registrirana cela god., Nov...


1.800 €
или предлог цена
25 мар 14:57Peugeot 607

Se prodava peugeot 607 2008 godina 2.2hdi 125kw Od oprema poseduva ...


3.600 €
или предлог цена
25 мар 14:12alfa romeo 1.6 plin i skuter 50cc

registrirana cela godina so atest plin.ispravna vo vozna sostojba.sku...


По Договор
или предлог цена
25 мар 13:53SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
25 мар 13:49VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
25 мар 11:40BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.499 €
или предлог цена
25 мар 11:33KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata e vo Odlicna so...


5.200 €
или предлог цена
25 мар 10:24Opel corsa D 1.3 CDTI

Se prodava opel corsa 1.3 cdti 2006 godina Povejke info na 077-62...


4.000 €
или предлог цена
25 мар 10:13Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
25 мар 08:56Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.890 €
или предлог цена
25 мар 08:54Xsara 1.9D 98' 1200€

Citroen


1.200 €
или предлог цена
25 мар 02:05Jaguar XF 2.7 diesel

Se prodava jaguar XF 2.7 diesel V6 Biturbo Mozna e zamena so vasa do...


9.000 €
или предлог цена
24 мар 23:22Bmw x5

Vo odlicna sostojba moze zamena


5 €
или предлог цена
24 мар 21:48BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.400 €
или предлог цена
24 мар 19:45Peugeot Пежо 206SW

Автомобилот е редовно сервисиран и е во технички одлична состојба. Не...


1.790 €
или предлог цена
24 мар 19:28MAZDA 2 1.4 DIZEL 2009

Kolata e vo odlicna sostojba, bukvalno bez nikakvi dodatni vlogovi. ...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
24 мар 19:06Bmw 730D

Se prodava bmw 730D 245 hp 2009-2010 godina Vakum na vrati senzori ...


1 €
или предлог цена
24 мар 18:20Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***ПРОДАДЕН ПРОДАДЕН*** ****ПРОДАДЕН***** ...


5.600 €
или предлог цена
24 мар 18:01FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Registr...


1 €
или предлог цена
24 мар 17:45Opel Corsa B 1.6 16v

Se prodava opel corsa B 1.6 16v 106ks. Registrirana do april. Servisi...


2.000 €
или предлог цена
24 мар 17:35Ford Mustang

Ford mustang,garaziran,cuvan,prv sopstvenik ful opremen.tel 070 249 1...


32.000 €
или предлог цена
24 мар 17:11Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Innovation

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Innovation ⮚ Година на производство: 201...


10.200 МКД
или предлог цена
24 мар 15:33Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Avantgarde (170 Hp) Start &

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Avantgarde (170 Hp) Start & Stop Blu...


10.800 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline ⮚ Година на производство: 2007...


6.700 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Golf VI 1.6 TDI BlueMotion

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI BlueMotion ⮚ Година на производство: 201...


8.200 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

• Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic •...


12.300 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI ⮚ Година на производство: 2009 ⮚ Прва ре...


8.500 €
или предлог цена
24 мар 15:32Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium

Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium -Година на производство: 2013 -Прва р...


7.700 €
или предлог цена
24 мар 15:32BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
24 мар 15:32Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence

Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence -Година на производство: 2009 -П...


5.100 €
или предлог цена
24 мар 15:30Nissan Note 1.5 dCi Acenta

Nissan Note 1.5 dCi Acenta -Година на производство: 2006 -Прва реги...


3.900 €
или предлог цена
24 мар 15:30BMW 5er 530d

-Година на производство: 2011 -Прва регистрација: 6/2011 -Километра...


18.400 €
или предлог цена
24 мар 15:30BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic -Година на производство: 2014 -Прв...


16.900 €
или предлог цена
24 мар 15:30Skoda Yeti 2.0 TDI Ambition

-Прва регистрација: 08/2010 -Километража: 190 300 km -Гориво: Дизел...


9.400 €
или предлог цена
24 мар 15:29Volkswagen Polo 1.6 TDI

Volkswagen Polo 1.6 TDI -Година на производство: 2009 -Прва регистра...


6.800 €
или предлог цена
24 мар 15:29Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition Automatic

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition AUTOMATIC -Година на производств...


8.400 €
или предлог цена
24 мар 15:29Mercedes Benz B 200 Cdi Automatic

Mercedes Benz B 200 Cdi Automatic -Година на производство: 2006 -Пр...


6.700 €
или предлог цена
24 мар 15:28Ford Focus 1.6 TDCi Trend

Ford Focus 1.6 TDCi -Година на производство: 2011 -Прва регистраци...


7.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Страна 7 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам