1074 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
Вчера 12:26Промовирано

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic -Година на производство: 2014 -Прв...


16.900 €
или предлог цена
24 мар 15:30Промовирано

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
24 мар 15:32Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA 2.0 TDI 105 KW - 143 KS 1960...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 12:15NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 12:15TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM UVOZ CH- 07 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM NOVO - 160000 KM ! ! ! KOMPLETNO SE...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 12:15SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM NOVA - 10..MT Auto

SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM PERFEKTEN 109000 KM, SERVISNA KNISKA ...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 12:15MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 08.. MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, 6 BRZINI 180000 KM - 100% GARANCIJA ZA KM...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 12:14MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS 4X4 KAMERA TV NAVI FULL- 10 MT Auto

MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 186000 KM SO SERVISNA ...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 12:14LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS KOZA LUX LED - 10.MT Auto

LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS, LUXURY OPREMA LED XENON - NAPOMENA: 14...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 12:14PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS NAVI PDC LUX - 12..MT Auto

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS LUXURY EURO-5, - 159000 KM , SERVISNA KNI...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 12:14TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVA - 09 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVO - 80000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERV...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 12:14CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:14NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 12:14TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 12:13AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 12:13MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:13SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 12:13KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 12:13NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 12:13MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 12:13CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 12:12SEAT IBIZA 1.4i 63kw

2008 god. modelska 2009 Uvezena i plateni davacki do registracija, p...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Вчера 11:49Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.

-SERVISIRANA PRED 1000 KM. -GOLEM I MAL SERVIS. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:43Volkswagen Polo 1.6 Bloemotion

Volkswagen Polo 1.6 Dizel Klima Centralno Servo volan Start stop...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Mercedes 124 dizel

Za vistinskite ljubiteLi na meRcedes 124 200 dizel. Kolata e vo odlic...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 10:14Opel astra 1.4 2005g

Opel astra 1.4 benzin 2005g reg cela godina


3.400 €
или предлог цена
Вчера 10:08Volkswagen polo 1.2 2008g

Polo 1.2 2008g registrirano servisirano vo odlicna sostojba


3.800 €
или предлог цена
Вчера 10:08Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Voziloto e vo odlicna sostojba, nema skapano, niti krpeno, ne e vozen...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 09:59SKODA OCTAVIA

SKODA OCTAVIA 1.4 BENZIN/PLIN 2008 GOD NA PROIZVODSTVO 186 000 KM ...


4.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Вчера 09:58GOLF 4 TDI / EXTRA[

golfot e vo odlicna sostojba servisiran mal golem servis registrira...


3 €
или предлог цена
Вчера 09:30Се продава сочувана FORD fiesta 1.3i so pom. 20000km

Се продава Fiesta 1.3i germasko priozvodstvo so avtomatski menivač vo...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.899 €
Вчера 09:21Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


850 €
или предлог цена
Вчера 09:14OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:25Se prodava opel insignia 2011god

Se prodava opel insignia 2011god so naj ful oprema navigacija dva klu...


8.499 €
или предлог цена
Вчера 08:15Se prodava Mitsubishi colt 1.3 benzin

Se prodava Mitsubishi colt 1.3 benzin ful oprema top sostojba


3.700 €
или предлог цена
Вчера 08:07Se prodava Toyota aygo 1.0 benzi so klima

Se prodava Toyota aygo 1.0 benzin ful oprema reg cela godina dva kluc...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Вчера 08:07Opel Astra 1.6 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba Ima Klima Komplet servis mal golem Smene...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 07:38  НОВ ОГЛАС

Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


4.998 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.999 €
Вчера 00:01Se prodava

Avangard oprema


1.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.550 €
26 мар 23:10Citroen c3 picasso

Se prodava Citroen c3 picasso 2009 uvezeno od Germanija plateni site ...


4.550 €
или предлог цена
26 мар 22:47VW Sharan 2.0 Disel 7 sedista 2007

Se prodava vw sharan 2007 so stranski moze da se carini kolata e done...


3.500 €
или предлог цена
26 мар 22:46VW PASSAT CC

Pasat cc 2009 Registriran do juli 2023 Servisiran pred 6000 km 2...


8.500 €
или предлог цена
26 мар 22:43Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам