Свети Николе
Подкатегорија:
                   
188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRIKOLICA

prikolica vo odlicna sostojba ne skapana! baraj samo na ovoj broj> 07...


850 €
или предлог цена
11 мај 08:39Трактор Deutz 4506

Traktorot e 45 ks .Vo Odlicna sostojba Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
06 мај 12:16Plug

Plug kverneland


1 €
или предлог цена
03 мај 09:51Гуми 2x480/70/34 2x350/70/24

2x480/70/34 2x380/70/24 Информации на 078459101.


1 €
или предлог цена
02 мај 21:17Fendt 311LSA

Proizveden 1991 -100HP -Vo odlicna sostojba -9000 rabotni casovi ...


20.000 €
или предлог цена
26 апр 16:52John Deere 3050

Traktorot e vo odlicna sostojba , ima 2 korpi ima novi gumi - 8500 ...


25.000 €
или предлог цена
26 апр 16:43Se prodava seme detelina debarka bez zolta trava

Semeto e selektirano


По Договор
или предлог цена
25 апр 08:28Балирачки CLAAS MARKANT 55 и CONSTANT

Се продаваат балирачки claas во одлична состојба MARKANT 55 - 4500E ...


1 €
или предлог цена
24 апр 21:01Huard

Plug huard Broj kontakt 070 471 675 070 471 675


1.200 €
или предлог цена
22 апр 09:24Se prodava plug obrakjac

dvobrazen obrakjac vo ispravna sostojba za traktor okolu 40 konja


По Договор
или предлог цена
22 апр 09:19Se prodavaat sealki sulky i nodet

So 19 ralnicinja vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
22 апр 09:18Plug 4+1

Plug petobrazden so hidraulicno pomestuvanje na sirina odlicna sosto...


2.500 €
или предлог цена
19 апр 12:06Vakumski sealki

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
19 апр 12:06jacmen

Se prodava jacmen vo vreki so ekstra kvalitet


1 €
или предлог цена
14 апр 17:52Jacmen refus

Prodavam jacmen refus Extra kvalitet


1 €
или предлог цена
14 апр 12:17Pcenica

Prodavam pcenica okolu 10 tona Pcenicata e refus


1 €
или предлог цена
14 апр 12:17Prikolica reparirana celosno!!

Prikolicaata e 3T,celosnonenreparirana so novibstranici,duseme lageri...


550 €
или предлог цена
02 апр 18:46Vakumski sealki

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
27 мар 21:10Балирачка

Исправна


1.800 €
или предлог цена
22 мар 11:57Kosacka 165

vo ispravna sostojba smeneti i dvata sanovi


600 €
или предлог цена
22 мар 11:57Продавање јачмен 17t (Цена по договор)

Јачмен од Реколта 2022 (рефус)


17 МКД
или предлог цена
21 мар 09:092 Zmajki

2 kombajni zmaj ednito e u perfekna sostojba drugiot e soliden


4.500 €
или предлог цена
16 мар 15:39Claas Dominator 80

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m Uvoz od...


16.500 €
или предлог цена
12 мар 18:00Se prodava seme Graor

Rekolta 2020 ekstra klasa


По Договор
или предлог цена
08 мар 12:41Se prodava Prskalka

Poveke info na: ☎️ 078 255 165 - Dejan ☎️ 078 255 165 ☎️ 078 255 16...


По Договор
или предлог цена
06 мар 21:56Prodavam Rakovica 60

Traktorot e vo ispravna sostojba moze i zamena za povekje informacii ...


По Договор
или предлог цена
03 мар 10:55Prodavam baliracka Ama

Isparavna Za povekje informacii javete se na 070 715 874 Ace


По Договор
или предлог цена
03 мар 10:55JOHN DEERE 1120

Vo dobra sostojba Odlicno socuvan Celosno ispravan


3.650 €
или предлог цена
28 фев 21:00Tifon za navodnuvanje

Se prodava tifon za navodnuvanje F75. Dolzina na crevoto 320 metri. K...


По Договор
или предлог цена
20 фев 15:46Осовина за приколица

Осовина за приколица


1 €
или предлог цена
18 фев 11:31Korpa

Se prodava korpa za gubre


1 €
или предлог цена
17 фев 23:32INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
12 фев 10:44Se prodava detelina

ekstra klasa


По Договор
или предлог цена
11 фев 11:13Motokultivator so Freza

Prodavam freza za Traktor I motokultivator ispravni. 076 720133


100.000 €
или предлог цена
05 фев 20:21Baliracki galignani

Ekstra sostojba


По Договор
или предлог цена
31 јан 21:11Tanjiraci

Se prodavaat dve tanjiraci vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
31 јан 21:11Dvobrazden plug

Se prodava dvobrazden plug obrkac kverneland


По Договор
или предлог цена
31 јан 21:11Se prodava OVES

Prodavam oves,cena 25 denara,okolu 1500kg,tel br 078827382.


25 МКД
или предлог цена
28 јан 21:22Se prodava plugovi

dvobrazen i cetiribrazen


По Договор
или предлог цена
09 јан 11:57Se prodavaat tegovi

se prodavaat tegovi za poveke vidovi na traktori


По Договор
или предлог цена
11 дек 10:48Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам