Свети Николе
Подкатегорија:
                   
188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Чукалка за Сончоглед

Чукалката е малку користена, скоро нова. Џена по Договор


1 €
или предлог цена
25 авг 16:37Delovi za traktor international

Se prodavaat delovi za poveke modeli na international traktor 955 10...


По Договор
или предлог цена
03 авг 08:07international 445 D

balirackata e vo odlicna sostojba uvezena od svajcarija I e nov tip s...


1 €
или предлог цена
13 јун 21:54Zmaj 133

Се продава комбајна Змај 133 во добра состојба, не е спремна за жетва...


2.500 €
или предлог цена
14 мај 22:54Kombajn

se prodava kombajn NEW HOLLAND 8030 heder 3.0m , motor FORD vo odlic...


По Договор
или предлог цена
09 мај 19:04Kultivator

Menjac za freza 420 honda


1 МКД
или предлог цена
09 мар 20:16SE PRODAVA UNIVERZAL 445

TRAKTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFO NA TEL 077883132


1 €
или предлог цена
21 фев 02:26Fiat 45

Fiat45 Viber +38971677134


1 €
или предлог цена
15 дек 13:00сенообраќач и сецкалка за слама

се продава сено-обраќач марка Сонце и сецкалица за слама


По Договор
или предлог цена
20 ное 20:44LANDINI 6500 - ЛАНДИНИ 6500

ОДЛИЧЕН, КАКО НА СЛИКИТЕ, РЕГИСТРИРАН НА СКОПСКИ ТАБЛИ. ТРАКТОРОТ СЕ ...


6.500 €
или предлог цена
05 ное 13:34"ШАСИЈА ЗА ПРИКОЛИЦА"

Шасијата е за београдска приколица....


20.000 МКД
или предлог цена
02 ное 08:37"POTPIRAC ZA PRIKOLICA"

CENA NA POTPIRACOT E 3000den. PRAKAME PO KARGO......


50 €
или предлог цена
01 ное 09:39STRANICI ZA BEOGRADSKA PRIKOL ICA 300/190.

Stranicite se napraveni od profili 40×40 i 40×60. Plehot e 2 mm. ...


350 €
или предлог цена
29 сеп 06:47Ландини 7500

Супер состојба


4.000 €
или предлог цена
24 сеп 12:17Prikolica

Ne e kiper, moze i zamena za lada niva Cena po dogovor Lice za ko...


1.300 €
или предлог цена
10 сеп 11:37Kverneland

Plugovi cetvorobrazni marka Kverneland 12 i 14 Lice za kontakt T...


1.300 €
или предлог цена
10 сеп 11:36John Deere 582 round baler

John Deere 582 2009god kako nova


1 €
или предлог цена
02 сеп 13:00SE PRODAVA Traktori,

Traktori, priklucna mehanizacija, cevki vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
06 авг 17:15Delovi za kultivator IMT 506

Delovite se vo ispravna sostojba cena po dovogor


1 €
или предлог цена
01 авг 12:53Boca za kompresor imt 533 539

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
01 авг 12:52Gumi 18 4 30 good yeer

Gumi 18 4 30


По Договор
или предлог цена
12 јул 18:49Se prodava rasad

Se prodava rasad praz okolu 5000 parcinja semeto e od semenarna ljub...


По Договор
или предлог цена
03 јул 12:06FORD 5000

Traktorot e odlicen vo ispravna sostojba 70ks moze zamena i za po mal


1 €
или предлог цена
03 јул 07:35Racna sealka za arpadjik

Skoro nova malku kotistena srpsko proizvodstvo 075932878 075932878...


1.111.111 €
или предлог цена
01 јул 20:54Bucher

Kamionetka bucher Informacii 078 310 710 Lice za kontakt Delco


1.800 €
или предлог цена
01 јун 13:00John deere 1120

Traktor john deere 45 konja registrirano Informacii 078 310 710 Lic...


2.500 €
или предлог цена
01 јун 13:00Class disco 2650rc

Se prodava kosacka class Informacii 078 310 710 Lice za kontakt Del...


2.200 €
или предлог цена
01 јун 13:00Pumpa za voda

Pumpa za navodnuvanje so dizel motor perkins


1.500 €
или предлог цена
01 јун 13:00Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам