Свети Николе
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Traktor ZETOR 105 ks se prodava

Na prodazba traktor ZETOR so plug trobrazden ZETOR. Traktor i plug za...


8.000 €
или предлог цена
19 мар 08:07Промовирано

john deere 965

john deere 965 i 965h 078442351 kire zamena za traktor Ilo kola


1 €
или предлог цена
27 авг 22:10dinja Ruski Desert

Prodavam dinja Ruski Desert


12 МКД
или предлог цена
15 авг 20:16Se prodavaat topcinja za navodnuvanje

Se prodava so 4 izlazi novi i river so postoli


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:19Plug

Prodavam trobrazden plug marka zetor


1 €
или предлог цена
28 јул 11:54Gumi

Gumi 9. 00. 20


По Договор
или предлог цена
22 јул 07:09Се продава рипер

Се продава рипер.


1 МКД
или предлог цена
18 јул 15:09Polovni delovi za zmaj-133

Se prodavat site polovni delovi od zmaj-133 Zvonete na 077576072


1 МКД
или предлог цена
11 јул 00:17FIAT 980 I FIAT 70 88

Traktorot e vo top sostojba 6klipa 100konski sili So novi gumi Z...


1 €
или предлог цена
18 јун 13:00BALIRACKA I KRIMLER

Baliracka john dere 336


1 €
или предлог цена
18 јун 13:00Se prodavaat tegovi

cena po dogovor informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
11 јун 12:21Kompirovadacka Spedo Italija

Vadackata e nova italijanska


1.200 €
или предлог цена
25 мај 08:55Traktor Ford 5000

Se prodava traktor Ford 5000 so 66 ks ,hidraulicen volan,novi gumi re...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:55Продажба на косачки

Продажба на косачки за овоштарници паркови.


1 €
или предлог цена
25 мај 08:55Трактор Deutz 4506

Traktorot e 45 ks .Vo Odlicna sostojba Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
25 мај 08:55Се продава трактор Tafe

Се продава трактор марка Tafe, тип 42, 1500 работни саати, со или без...


По Договор
или предлог цена
16 мај 12:44Klas dominant baliracka

Се продава Клас доминант балирачка. Може и замена за приколица за арс...


1.700 €
или предлог цена
11 мај 00:00Zmaj 141

Solidni gumi nova lagja novi sini na baraban i zici na korpa nov...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:05Gumi za prikolici

Prodavam polovni gumi za prikolici so dimenzii: 7.5-20 TP 13.0/65-1...


1 €
или предлог цена
30 апр 18:262 kombaini Claas Mercator

Se prodavaat 2 kombaini Claas Mercator Poveke informacii na telefon...


4.000 €
или предлог цена
30 апр 18:26Se prodava trokrilna

Se prodava trokrilna brana i gjubre-rasturac Kontakt tel: 072211367


По Договор
или предлог цена
29 апр 16:56Se prodava plug beogratski 756

Se prodava plug 756 orginal beogratski cena 400 eur fiksno


400 €
или предлог цена
26 апр 16:21Sealka za pcenka

6reda. krajnite redovi se sobirat. super sostojba


1.800 €
или предлог цена
26 апр 13:39Se prodava traktor Dong Feng

Se prodava Dong Feng 654 65 konjski sili so 2000rabotni saato zajedno...


6.800 €
или предлог цена
18 апр 11:28Sadacka za kompir Spedo Italija

Dvoredna sadacka Spedo Italija nova


1.800 €
или предлог цена
14 апр 07:35Гуми нови 13.6-28 SEHA knk50

Се продават нови гуми турски Seha 13.6-28 кнк50


14.000 МКД
или предлог цена
14 апр 07:35Се продава балирачка FAHR 400

Во исправна состојба, спремна за работа


По Договор
или предлог цена
10 апр 11:18Se prodavaat tegovi

14 parcinja po 28 kila mozat i da se delat i 5 crveni se po 35 kila ...


По Договор
или предлог цена
02 апр 11:10Baliracka Sipma Z-224/1

Vo ispravna sostojba, maksimalno socuvana.


По Договор
или предлог цена
13 мар 23:12POLOVNI DELOVI ZA INTERNATIONAL 955

Se prodava delovi za international 1055 955 se sto vi treba


1 €
или предлог цена
11 мар 20:53Пченица

Продавам пченица околу 2t Контакт 077 884 689 Јане


1 €
или предлог цена
08 мар 14:45MZ301 so 500km nov motor

MZ301 1999godina 500km novo nema dokumenti


1.000 €
или предлог цена
27 фев 18:56Тањирача

Скоро нова


5.300 €
или предлог цена
26 фев 19:07Сено Собирачка Галфре

Во одлична состојба


700 €
или предлог цена
26 фев 19:02Плуг марка Квернеланд

во одлична состојба четворобразден


1.500 €
или предлог цена
26 фев 18:57Семе за детелина Дебарка

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
26 фев 18:48John Deere

Се продава трактор Џон Дир во одлична состојба. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
23 фев 12:40pcenica

Prodavam pcenica so ekstra kvalitet uvrekena


1 €
или предлог цена
23 фев 07:15СЕМЕ ЛУЦЕРКА

Се продава семе од луцерка од сортата Дебарка. Семето е прочистено, ...


200 МКД
или предлог цена
22 фев 16:11Tovarac za bali koristen 1 sezona

kako nov funkcinonira besprekorno moze da se vidi i proba mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
03 фев 23:13Bandasi

Bandasi za prikolica 20


1 €
или предлог цена
21 јан 22:11Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам