Делчево
                   
418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:37Промовирано

VW GOLF VI 1.6 TDI

BROKER AUTO UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI Vozilo bez problemi Ka...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51FIAT 500 ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.631.500 🇪🇺 €....26.500 Cena do registracija FIA...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51NISSAN LEAF ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.693.000 🇪🇺 €...27.500 Cena do registracija TEHNI...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51PEUGEOT 5008 1.6 HDI

🇪🇺 €uro...6️⃣9️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVER...


6.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51BMW 320 2.0 D

🇪🇺 €uro...5️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVE...


5.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51CITROËN C3 1.4 HDi D&G

🇪🇺 €uro...4️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVER...


4.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:51FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

🇪🇺 €uro...3️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ REGISTRACIJA PLATENO DO 03.2024 TEHNIC...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

🇪🇺 €uro...4️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ TEHNICKI PODATOCI ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1....


4.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50SEAT LEON 1.9 TDI

🇪🇺 €uro...4️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ SEAT LEON ▶️...


4.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50VW POLO 1.6 TDI

€uro...6️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA...


6.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50VW GOLF VI 1.6 TDI HIGHLINE

🇪🇺 €uro...7️⃣7️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50VW GOLF VI 2.0 TDI

🇪🇺 €uro...7️⃣1️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50VW GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION

€uro...7️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1....


7.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:50TOYOTA RAV 2.2 D4D

🇪🇺 €uro...8️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...521.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


8.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:49BMW X1 XDRIVE 1.8 D 2011 GODINA👌

BMW X1 XDRIVE 1.8 D 105 KW ,143 KS,REDOVNO SERVISIRAN,NOVI GUMI,RAC...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:42VW PASSAT 1.6 TDI 105ks 2011god

PASSAT 1.6 TDI 105 KS 77KW 2011 godina, 2 kluca,radio cd,navigacija ...


9.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:42MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 20:42GOLF VI 1.6 TDI

Golf 6 tdi....1.6tdi 105 ks 2010 godina, Carinet,sredeni dokumenti ...


111 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 20:42MERCEDES-BENZ 4MATIC BLUEEFFICIENT

MERCEDES-BENZ 4MATIC 2011 GODINA Avtomatik Avtopilot Navigacija ...


14.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:42OPEL ADAM 1.2

0PEL-ADAM 1.2 BENZIN KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA NA VOZENJE, MO...


7.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.650 €
Делчево

Автомобили

Вчера 20:41Seat toledo 1.9 tdi 66 kw 2000 god.

Dobro socuvano 1.9 tdi 66 kw 2000 god So.oprema


1.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:23  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 1.6 hdi 2005 reg.08/2023

Dobro socuvano vozilo So sitni nadvoresni zabelwski


2.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:17Seat cordoba 1.9 tdi 110 ks so klima

Dobro socuvana Zdrava stegnata


1.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:17Ford Focus 1.8 TDDI 60KW

Колата е комплет сервисирана и е регистрирана. Без денар влог во неа....


1.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:59  НОВ ОГЛАС

Mondeo 2,0 TDDI 116 KS

Ford Mondeo 2,0 TDDI, 116 KS najdobriot motor, registrirana i komplet...


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:52хаварисан голф 4 / havarisan golf 4

077 704 180 Мартин 077 704 180 Мартин хаварисан голф 4 havar...


123.456.789 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 15:03  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:37Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

🚗 SEAT 🚘 ✔️✔️LEON ✔️✔️ ➖ ➖2.0TDI 103KW 8V ➖➖ 2010GODINA ...


6.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.999 €
Делчево

Автомобили

Вчера 14:27Seat ibiza 1.4 tdi 2007 god

Se prodva seat ibiza 1.4 tdi 2007 59 kw plateno sve do reg na 189000...


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:43Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.399 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:53Mercedes Benz S320 CDI

Mercedes Benz S320 CDI vo odlicna vozna sostojba,2000 godina,dizel,re...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:53Skoda Fabia

Se prodava SKODA FABIA Proizvedena 2007 godina Vo odlicna sostojba ...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јун 13:00Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јун 03:15Mazda 5 1.6HDI

Vo prekrasna sostojba...So full oprema


8.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јун 03:15Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

31 мај 22:29Audi A6 3.0 tdi quattro

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od germanija pred 3 god, moze d...


111 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

31 мај 18:45Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мај 22:42Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god Tovarno


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мај 22:42Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009god


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мај 22:41Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god OPREMA: -ABS -AIR...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мај 22:41Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам