265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40iPhone XS Max - КАКО НОВ

* Телефонот е како НОВ, без гребнатини. * Следуваат 5 маски гратис, ...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:49Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
21 мар 11:27Nov displej za Huawei Honor 9X, P Smart Z, Y9 prime

Se prodava nov displej za povekje modeli: Huawei Honor 9X Huawei P S...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:43Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba

Telefonot e maksimalno zacuvan bez tragi na ostetuvanje,poseduva zast...


210 €
или предлог цена
21 мар 10:37Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:01Се продава Iphone 11 - 64GB - white

Се продава Iphone11-64GB- white, користен 2 месеци, battery health 10...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
21 мар 08:51ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


15.500 МКД
или предлог цена
20 мар 22:53MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
20 мар 22:29Iphone X 64GB

Iphone X 64GB Telefonot e kupen od anglija 2019, prv gazda, se e fab...


190 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
220 €
20 мар 22:25Alcatel 1s

Kupen 2020 od neptun Ima maska i zastitno staklo Polnac nemam Po...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 17:3711 pro max

Se prodava iphone 11 pro max vo ekstra soatojba so telefono ode maska...


350 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
430 €
20 мар 11:24REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
19 мар 19:58Huawei P Smart 2021 128GB

Se prodava Huawei P smart 2021, so 128Gb memorija, dual sim. Raboti n...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 13:09Honor magic 4 lite nov nekoristen

✅Telefonot e nov so super performansi ✅https://m.gsmarena.com/hono...


270 €
или предлог цена
19 мар 11:29SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 МКД
19 мар 08:40Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
18 мар 21:13Telefon azumi

Dzvoni na OVOJ telefon 077483371 Telefonot e Bez mana Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:25Telefon honor

Dzvoni na OVOJ broj 077483371 Telefonot e Bez mana I e koristen mn...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:14Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
17 мар 22:01Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
17 мар 21:58Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
17 мар 21:57CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:53SAMSUNG i SONY mobilni telefoni

Se prodavaat mobilni telefoni ispravni i maksimalno zacuvani, so orig...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 МКД
17 мар 12:35Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
17 мар 11:45Huawei P Smart Z 4GB/64GB

Se prodava Huawei P smart Z so 4GB ram i 64 GB memorija Dual sim, prv...


4.500 МКД
или предлог цена
17 мар 11:21Samsung Galaxy S20 5G (SM-G981B/DS)

Galaxy S20 SM-G981B/Dual-Sim (Exynos, 12GB RAM) - Kako nov,donesen o...


18.000 МКД
или предлог цена
16 мар 19:27Huawei Nova 8i 6GB/128GB garancija 2 god

Se prodava 2 meseci koristen Huawei Nova 8i, 6GB ram i 128GB memorija...


8.500 МКД
или предлог цена
15 мар 12:32iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


9.000 МКД
или предлог цена
15 мар 10:32Honor magic 4 lite nov od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov od A1 kupen na 29.11.2022god so cena ...


16.500 МКД
или предлог цена
15 мар 08:32Kako nov samsung A21s

Telefonot e koristen.Celo vreme e so maska i so keramicka mat folija,...


5.600 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.900 МКД
14 мар 19:38Iphone x, black, neverlock

Prodavam iPhone x, black neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen. ...


По Договор
или предлог цена
14 мар 13:58Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
14 мар 13:37Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.000 МКД
или предлог цена
14 мар 13:14Iphone 11pro max

Iphone 11pro max 64GB Telefonot e vo odlicna sostojba Se raboti na ne...


430 €
или предлог цена
14 мар 10:30SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мар 18:14Novo Mini Telefonce so tri sim karticki (magic voice)

Novo nekoristeno telefonce so: - Bluetooth - Priklucok za sd kartic...


1.999 МКД
или предлог цена
12 мар 13:29Prodavam Samsung Galaxy A20E

Telefonot e vo super sostojba, bez niakkva maana.


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
11 мар 20:36SONY XPERIA Z5 COMPACT

prodavam sony xperia Z5 compact, maksimalno socuvan,bez grebanici ...


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:25Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам