258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi redmi note 10 pro

Telefonot e vo fabricka sostojba ,so zastitno staklo od prviot den , ...


10.000 МКД
или предлог цена
09 мар 07:34Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
07 мар 11:11SONY XPERIA ACRO S

Se prodava Sony Xperia Acro S, zacuvan i raboti na site mrezi. So ori...


1.500 МКД
или предлог цена
04 мар 14:43PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 22:36Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 20:35Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god So...


250 €
или предлог цена
03 мар 07:58PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
27 фев 08:32Iphone 11 Red Product

Se prodava iphone 11 Red product exstra socuvan ! 64 GB Tel : 070...


300 €
или предлог цена
21 фев 13:00Tcl 10

Nov kontakt 078958585


6.000 МКД
или предлог цена
20 фев 18:00Xiaomi Redmi Note 9 4/128

OS: Android 10, upgradable to Android 11, MIUI 12.5 E Chipset: Media...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:30Xiaomi Redmi Note 8 pro 6/64

Xiaomi Redmi Note 8 Pro OS: Android 9.0 (Pie), upgradable to Android...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:26Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
18 фев 11:37iPhone 14 Pro Max 256gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 pro max 256gb deep purple nov ne otpakovan. Gara...


1.350 €
или предлог цена
15 фев 14:42Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
12 фев 23:36Sony Ericsson K800i i W100i

Se prodavaat zacuvani i ispravni Sony Ericsson K800i 1500 den Sony E...


1.500 МКД
или предлог цена
11 фев 13:04Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


15.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:03Sony Xperia Acro S

Sony Xperia Acro S, koristen so originalen polnac Raboti na site mrez...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:40Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 13:59Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:18Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
03 фев 12:14Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung S22 128GB Phantom Black

Телефонот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 д...


550 €
или предлог цена
01 фев 10:24Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


10.000 МКД
или предлог цена
28 јан 11:26Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
22 јан 19:55Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 17:19Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
15 јан 20:14iphone XS Max

prodavam iphone ne nogu koristen, ne osteten 64GB,so nova baterija


280 €
или предлог цена
13 јан 21:46Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 12:58Samsung Galaxy S10Plus

se prodava so mal prekin na display zatoa e taa cena poveke inf 074...


200 €
или предлог цена
11 јан 17:30iPhone 13 pro

Prodavam iPhone 13 pro 256GB / neverlock. Komplet pakuvanje, koriste...


950 €
или предлог цена
11 јан 10:41SAMSUNG Z FLIP3

Se prodava samsung Z flip 3 Kupen nov od Telekom, koristen e samo e...


500 €
или предлог цена
04 јан 13:00PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci...


6.000 МКД
или предлог цена
30 дек 15:17Iphone12 128gb

.


500 €
или предлог цена
19 дек 09:23SAMSUNG A71 KAKO NOV

TELEFONO RABOTE ODLICNO PRV GAZDA KUPEN OD GERMANIJA FULL PAKET NEMA ...


13.500 МКД
или предлог цена
18 дек 23:13Se prodava Apple iPhone 8

Se prodava iPhone 8 (64 Gb) White - vo dobra sostojba - orginalna ba...


9.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:50Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам