255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

I phone 12 pro max

I Phone 12 pro max 128GB Malku uputrebuvan vo super sostojba. Bat...


550 €
или предлог цена
Вчера 12:07НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava iphone 6

Se prodava iphone 6


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 17:59Motorola RIZR Z8 Ferrari LE zamena

Back to search results |Listed in category: Cell Phones & Accesso...


1 €
или предлог цена
24 ное 11:29IPHONE 6S 16GB

Prodavam IPHONE 6S 16GB socuvan e maksimalno kako na slikite poveke i...


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:50Iphone 12 nov neotpakuvan

Iphone 12 nov neotpakuvan 077-831-798 Samo ozbilni!!!


780 €
или предлог цена
15 ное 21:30Nov samsung a41

Nov ne uklucuvan samsunga41


11.000 МКД
или предлог цена
05 ное 22:18Mobilno Telefonce

Novo Powerbank neobicno dual sim telefonce so dva elentrika na kopce ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 15:27Honor 7s

Se prodava nov Honor 7s


6.000 МКД
или предлог цена
11 окт 23:06IPHONE 8 GOLD Mnogu zacuvan

IPHONE 8 GOLD 64 GB Telefonot e kupen od Germanija Mnogu zacuvan


260 €
или предлог цена
08 окт 03:15Doogee S88 Pro

Se prodava neotpakuvan Doogee S88 Pro.Telefonot ima 10.000 mAh bateri...


20.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 01:31PRODAVAM MOBILEN ALCATEL 2019G

.......................PRODADEN....................... ................


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:32Alcatel Onetouch Pop C1 mobilen zamena za tablet

Se prodava odlicno socuvan alcatel. Telefonot e kupen nov i e koriste...


1.200 МКД
или предлог цена
26 авг 14:10Samsung j3 2017 Huawei y6 2016 mozna zamena

Samsungot e prodaden Huaweito e so skrseno staklo funkcionira moze...


50 €
или предлог цена
26 авг 14:10Prodavam Samsung a8

Продавам Samsung a8 2018, telefonot e zacuvan celosno, brz e, ne koce...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 23:46samsung a8

Se prodava samsung a8, vo odlicna sostojba, koristen e 1 godina. Tele...


8.000 €
или предлог цена
21 авг 23:36NOKIA C3-01 TOUCH AND TYPE

.....................PRODADEN........................ .................


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 22:46Huawei Y5 2018

Со заштитно стакло и маска. Контакт: 077/871-725 Александар СПЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:26LG GB110

Se prodava socuvan mal telefon lg gb110. Telefonot e ispraven samo tr...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:12Samsung GT - E2600 slide, klizanje, lizganje

Se prodava samsung e2600 na klizanje. Telefonot ima problem so flet k...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:04Samsung U600 slide, klizanje, lizganje

Se prodava dobro socuvan samsung u600 na lizganje. Telefonot e celosn...


10 €
или предлог цена
23 јун 00:53note 9 puknan ekran,rabote pola ekran

90 eu fix, za ponisko ne pisete ic ili kupuvam ekran do 8000 den


90 €
или предлог цена
21 јун 02:00PRODAVAM HUAWEI MATE 20 LITE

.................... PRODADEN.................... ....................


6.000 МКД
или предлог цена
25 мај 22:46Prodava nov ne koristen iPhone 11 pro

Vo kutija nov cel komplet


1.000 €
или предлог цена
17 фев 18:11iPhone 7 Plus

Se prodova IPhone 7 Plus. Napred e top. Nazad ne e u dobra sostojba A...


190 €
или предлог цена
13 фев 23:02SE PRODAVA

Prodavam iPhone 6s vo odlicna sostojba donesen od Anglija Raboti na ...


130 €
или предлог цена
12 јан 20:47TELEFON SOLIDEN POVOLNO M2 AQUA

Malku koristen i dosta zacuvan


2.000 МКД
или предлог цена
06 јан 14:17Se prodava samsung galaxy A40

Telefonot e vo odlicna sostojba koriste 1 god Kupen od A1 Raboti n...


140 €
или предлог цена
03 јан 19:31samsumg galaxy s10+

telefonot e koristen 4 meseci kupen od germanija so 2 godini garancij...


550 €
или предлог цена
15 дек 00:30Samsung Galaxy note 8

Poloven ispraven so adapter I slusalki


19.000 МКД
или предлог цена
06 дек 11:21LG - ZTE - mobilni telefoni + futroli razni

telefon LG goi - 1200 den. telefon ZTE blejd3 - 1100 den futrola za...


300 МКД
или предлог цена
18 ное 20:08Samsung note 4 ZAMENUVAM ZA IPHONE

TELEFONOT E RKSTRA ZACUVANA. NEMA NI EDNA GREPKA . SAKAM IPHONE ZA TO...


По Договор
или предлог цена
16 ное 23:42Samsung J6 2018 crn

Prodavam samsung J6 2018 full pakuvanje raboti perfektno,moze i zamen...


6.500 МКД
или предлог цена
16 ное 19:35SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Mobilniot telefon e vo odlicna sostojba ,kupen vo mk od vip so garanc...


21.000 МКД
или предлог цена
28 окт 10:04Se prodava Huawei p9 mn zacuvanko telefonce

Se prodava Huawei p9 zacuvanko telefonce kako novo e so maska skrin p...


8.000 МКД
или предлог цена
25 окт 21:31Se prodava Huawei p20 lite cisto nov

Se prodava Huawei p20 lite cisto nov nema tocka na nego so zastitna m...


8.000 МКД
или предлог цена
25 окт 21:31iPhone 5s

ttlefonot e staklo ispraven nova baterija treba da se instalira sof...


1.500 МКД
или предлог цена
11 окт 09:40IPhone 5

telefonot e zaklucen so skrseno staklo 1000 denara


1.000 МКД
или предлог цена
11 окт 09:37IPhone 5 s

telefonot e staklo. zaklucen 1500


1.500 €
или предлог цена
11 окт 09:31Nokia 5

Nokia 5 zacuvan celo vreme so maska i staklo. Kako nov..


5.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:26Nov Mini Mobilen Dual Neverlock

Mini ukrasno skroz novo nekoristeno telefonce, na koe mu svetat site...


1.999 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:59Ekran za Samsung Galaxy a10

Original ekran za Samsung galaxy a10 2019


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:05Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам