Кичево
                           
359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 авг 13:36Промовирано

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

Se prodava kukja so povrsina od 400m2, na 100 metri od opstinata, na ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јун 23:53Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...


29 €
или предлог цена
10 јун 23:52SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...


110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јун 23:48Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj na Vibe...


90.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јун 17:22Shitet shtëpi/magacin 600m2 | Pashinë e poshtme

Objekti ndodhet në Kërçovë në lagjen pashinë e poshtme afër shkollës ...


1 €
или предлог цена
06 јун 13:00Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

06 јун 11:38Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

03 јун 00:42СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

01 јун 13:00Placovi vo Osoj - Kicevo

Placovite se najduvaat vo Kosharani selo Osoj KP 5050 - 3035m2 KP ...


1 €
или предлог цена
31 мај 17:17Kujka cenar kicevo

Kujkata poseduva : *Dva dnevni saloni opremeni so mebel i tehnologij...


105.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 15:38Се продава плац од 7,467 м2 погоден за соларни панели

Плацот се наоѓа во с.Другово на автопат Кичево-Охрид (Блок 16) намене...


37 €
или предлог цена
24 мај 20:41Se prodava kuca kaj sudot prva linia

Kucata e na mnogu ubavo mesto da fala badijala koj e zainteresiran bu...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 17:17Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 14:19Plac pod Krusino na glaven pat

Se prodava plac so povrsina od 1120m2 na glaven pat za Krusino. Placo...


1 €
или предлог цена
16 мај 13:57Имот во село Премка

Се продаваат ниви,шума,пасишта,ливади и овоштарник Имотот не се дели...


1 €
или предлог цена
16 мај 08:24Се Продава ИТНО Стан во центарот на Град Кичево!

Се продава стан на приземје од 95 м2 во Кичево во близина на центарот...


55.100 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 мај 13:00IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo (samo za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18PRODAVAM PLACOVI

prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pa...


По Договор
или предлог цена
13 мај 18:05Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi

Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stad...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мај 14:00Se izdava pod kirija

Se izdva Deloven prostor vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
10 мај 13:44дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмува


190 €
или предлог цена
03 мај 13:22Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od okolu 360 m2 , pozadi benzis...


70.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 апр 10:27ПРОДАВАМ ПЛАЦ / НИВАНА ВЛЕОТ ВО ДРУГОВО

Продавам нива на влез од Кицево према Другово одма до магистралниот п...


16 €
или предлог цена
20 апр 14:20ПРОДАБАМ КУЦА НА ОДЛИЦНА ЛОКАЦИЈА

Продавам куца многу поволно на многу убава локација МНОГУ ПОВОЛНО


18 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 апр 11:51ZAMENA ZA POMAL STAN ili GARSONJERA

Se prodava ili zamenuva za pomal stan! Lokacija: ul. "Mara Ugrinova ...


50.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 апр 16:16se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 17:30STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

078274417 078274417 078274417 SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 13:39Kupuvam niva vo okolinata na Kicevo

Ponudete niva vo okolinata na Kicevo Tel: 075 - 271 - 962


1 €
или предлог цена
03 апр 23:45Se prodava kuka / Се продава куќа

Se prodava kukja so povrsina od 150m2 i dvorno mesto od 715m2 koja se...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мар 15:22Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove

Kukata e cakom pakom so Prekrasen shirok dvor 2 sprata +skali za 3...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 мар 22:07KUKA VO KICEVO nad rest.Milenium-SHITET SHTEPI NE KERCOVE

KUKATA E KOMPLET SUREDENA SO KOMPLETIRAN DVOR, VO PREKRASNO MESTO C...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 мар 22:07Stan vo lameli

Se prodava stan vo lameli na prvi sprat sve renoviran komplet so inve...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 20:01Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 08:10Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk

Se prodava gradezen plac so povrsina od 12000 m2 na izlez od kicevo k...


30 €
или предлог цена
16 мар 07:53plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada im...


22.000 €
или предлог цена
15 мар 14:06Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 мар 20:23Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...


750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 мар 08:02Plac Gorno Dobrenoec

Se prodava niva od 1100 m2 vo Gorno Dobrenoec vednas nasproti ribniot...


1 €
или предлог цена
02 мар 15:28Se prodavaat placevi ,nas.22 Dekemvri

Se prodavaat dva placa 4993/5=1158m2 i 4993/4=849 m2 so vcrtani marki...


По Договор
или предлог цена
25 фев 00:14Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам