Кичево
                           
362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada im...


22.000 €
или предлог цена
15 мар 14:06Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 мар 20:23Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...


750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 мар 08:02Plac Gorno Dobrenoec

Se prodava niva od 1100 m2 vo Gorno Dobrenoec vednas nasproti ribniot...


1 €
или предлог цена
02 мар 15:28Se prodavaat placevi ,nas.22 Dekemvri

Se prodavaat dva placa 4993/5=1158m2 i 4993/4=849 m2 so vcrtani marki...


По Договор
или предлог цена
25 фев 00:14Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...


1 €
или предлог цена
04 фев 00:08Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јан 16:14Плацеви за куќи во Кичево

Продавам 4 плацеви секој по 444,25м² урбанизирани со маркици во ДУП, ...


40 €
или предлог цена
30 јан 09:34Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol ...


50 €
или предлог цена
19 јан 10:23VIKENDICA..S.LUPSTE.

Se prodava Vikendica vo S.Lupste, vo blizina na Samokov/Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јан 22:17Se prodava magacinski prostor kaj Atva

Se prodavaat magacini so vkupna povrsina 1700m2 i moze da se delat ne...


450 €
или предлог цена
15 јан 19:04Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko ...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 19:02Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 15:07Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...


6.000 €
или предлог цена
10 јан 15:05Kukja vo centralniot del na gradot

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 дек 12:06Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО!!!!

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО КАЈ СОЦИЈАЛНАТА ЗГРАДА.ИМА ПОВРШИН...


1 €
или предлог цена
19 дек 23:08Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor 150m2 vo centar na gradot ,prostorot moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 дек 20:53Se prodava deloven prostor vo centar na Kicevo

Se prodava deloven prostor od 152 m2 za sekakva namena moze i restora...


150.000 €
или предлог цена
18 дек 19:59Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Stan so ducan vo centarot na gradot

Stanot e kompletno renoviran Vodovod Elektricna instalacija Iberc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 дек 23:03Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje od 50m2 i 2 sprata za...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 дек 18:57Kuka NA PAT ZA OSOJ

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надв...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 ное 07:44Izrabotka na kontejneri i modularni kuki

Gara Paneli od Kicevo izrabotuva sekakov vid na modularni kuki i kont...


1 €
или предлог цена
18 ное 12:19Garaža

Garaža


200 €
или предлог цена
Кичево

Гаражи

10 ное 22:09Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 ное 16:56Se iznajmuva

Se iznajmuva opremen dukan za restoran moze i prenamena za market v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

02 ное 11:47Izdavam stan vo objektot Ra-Ra

Izdavam namesten stan vo objektot na fitness club Ra-Ra vednas do int...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

29 окт 03:04Се продава стан во Кичево

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 16:13Se prodava kukja

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telef...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 окт 17:35SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR POZADI CRKVATA

Se prodava kukja sopovrsina od 166 m2( So moznost za dokupuvanje na +...


33.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 окт 11:29кука кај судот во кицево

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон бул...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 окт 20:09SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac so povrsina od 13430 m2 na magistralen pat Ohrid-Kice...


29 €
или предлог цена
09 окт 20:04Kuka Gjorce Petrov se prodava

Kuka Gjorce Petrov se prodava


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 окт 09:40SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 окт 16:19Se prodava Sendvicara, moze i zamena za kola

Se prodava sendvicara vo centarot na gradot. Od oprema ima bukvalno...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 окт 11:28Се бара простор/дуќан за под кирија

Друштвото за курирски услуги БРЗА ПРАТКА има потреба од простор за из...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 окт 15:38SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:41SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN ZAD MLINOT VO KICEVO

Se prodava deloven objekt so magacinski prostor, so dva vleza od koi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

21 сеп 08:02Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам