125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Samsung telefoni

Prodavam koristeni Samsung telefoni: Samsung Galaxy A50 (2019) 12...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Se prodava iPhone 6

Iphone 6


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Redmi A7

Telefonot e vo odlicna sostojba go imam 1 godina.so nego odi zastitno...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Samsung Galaxy S22 ultra 12/256 5G

Kupen e nov od Media Market Holandija koristen e nekolku meseci. ***...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:03Prodavam poloven IPhone XS 512 GB

Prodavam poloven IPhone XS 512gb. Telefonot e bez bez grebanici kako...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:19Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 2700 den in...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
07 дек 16:02Huawei Y5 2018

Vo odlicna sostojba


2.600 МКД
или предлог цена
07 дек 09:51Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


12.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:06Iphone 11PRO

Telefonot e odlicen se e fabricko ne e otvaran.baterijata e za zamena...


420 €
или предлог цена
06 дек 15:46iPhone 11

Se prodava iPhone 11.Kontakt:077-430-001;


300 €
или предлог цена
06 дек 15:17Apple iPhone X

Se prodavaat dva telefoni iPhone X , 64gb , neverlock , vo odlicna so...


22.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:33Се продава Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB ( ПОД ГАРАНЦИЈА)

Се продава смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB (Neverlock) работи н...


11.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
05 дек 11:37Samsung Galaxy S22

Se prodava Samsung Galaxy S22.Kontakt:077-430-001;


500 €
или предлог цена
05 дек 11:05Cat S31

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja...


1 €
или предлог цена
05 дек 09:55Samsung Galaxy S9+ (ПРОЧИТАЈ ОПИС НА ОГЛАС)

РЕЗЕРВИРАН. * Телефонот е максимално сочуван и е многу малку работ...


9.000 МКД
или предлог цена
03 дек 21:11Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T. Memorija 6gb so 128 gb Kameri -Predna self...


6.500 МКД
или предлог цена
03 дек 15:52Se prodava mobilen telefon Samsung Galaxy note 10 Lite

Se prodava Samsung Galaxy Note 10 Lite se raboti perfektno puknat mal...


200 €
или предлог цена
02 дек 14:03samsung a21

se prodava vo ispravna sostojba cena6500 den ..


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:09Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 23:31Rino5PRO+

MALKU KORISTEN Rino5PRO+ KAKO NOV


3.300 МКД
или предлог цена
29 ное 18:23Galaxy A5 2017 Odlicen

Bez ostetuvanja so dobra baterija


4.400 МКД
или предлог цена
29 ное 18:04Iphone X

Se prodava iphone X vo odlicna sostojba.


230 €
или предлог цена
27 ное 16:45IPhone 8 64gb без мана

Во исправна состојба со добра батерија, зачуван


10.500 МКД
или предлог цена
26 ное 17:56ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


4.200 МКД
или предлог цена
23 ное 11:34LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.700 МКД
или предлог цена
23 ное 11:34Honor X8 5G

Нов, не користен, купен од А1 Мк. Во комплет со заштитно стакло и о...


10.000 МКД
или предлог цена
17 ное 22:10Prodavam iphone 11 pro max

Prodavam iphone 11 pro max zacuvan bez grepka 075/328-888


500 €
или предлог цена
13 ное 10:36Mobilen,Apple, Samsung, Xiaomi

Se prodava mobilen telefon od dogovor na telekom po vasa zelba model ...


1 €
или предлог цена
10 ное 10:38Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked...


11.000 МКД
или предлог цена
07 ное 09:25Iphone 13 pro max

Se prodava iphone 13 pro max . Maksimalno socuvan. Koristen samo 3 me...


1.000 €
или предлог цена
01 ное 10:43Iphone,redmi

Se prodava Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionale...


5.000 МКД
или предлог цена
27 окт 19:54iPhone X

Se prodava Iphone X za delovi Za povekje info 076316184


1 €
или предлог цена
16 окт 22:15iPhone 6 Zaklucen na icloud

Se prodava iphone 6 zaklucen na icloud. Za povekje info 076316184


2.000 €
или предлог цена
16 окт 22:09Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван

Цената е последна!!!! Прв сопственик, максимално сочуван - без траги...


26.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
27.000 МКД
16 окт 16:07Iphone 12 White fabricka sostojba, malku koristen

Iphone 12 White fabricka sostojba, bez niedna najmala traga, malku ko...


580 €
или предлог цена
15 окт 12:27Se prodava xiaomi 11T PRO

Telefonot e vo odlicna sostojba i ima garancija 2 godini Koristen e...


400 €
или предлог цена
13 окт 09:07Iphone 12 (white) fabrika socuvan - batery 91%

Prodavam Iphone 12 (white) 64gb komplet so kutija i site dodatoci. Te...


600 €
или предлог цена
09 окт 16:41Huawei P40 lite

SE prodava Huawei P40 lite vo odlicna sostojba .Cena 7000 den .072 25...


7.000 МКД
или предлог цена
02 окт 20:53Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
27 сеп 15:24IPHONE 12PRO 128GB FABRIKA

Iphone 12 pro 128gb Користен 1 година Без физичко оштетување Battery ...


45.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам