Подкатегорија:
                   
142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Burgija za beton

Burgija za beton odlicna za hilta 2cm so 36 cm dolga


1.200 МКД
или предлог цена
30 јан 11:25Spirala za cepenje drva

Ne e zavrshena komplet moze i zamena


800 МКД
или предлог цена
30 јан 11:24Cirkular racen boch

So defekt zapcanik motorot rabotit mnogu jako 1400w


1.100 МКД
или предлог цена
30 јан 11:24Strafilica bormasina

Masinata funkcionira polnac nema


500 МКД
или предлог цена
30 јан 11:23Delovi za pumpa za voda

Imam i nekoji drugi delovi.


650 МКД
или предлог цена
23 јан 16:27Bormashina racna

Stara bormashina racna za kolekcioneri osven toa funksionira ubo tre...


700 МКД
или предлог цена
23 јан 16:26Pumpa za kafemat

Pumpa za kafemat


2.200 МКД
или предлог цена
23 јан 16:26Elektromotor trofazen

Poloven trofazen


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 16:22Smirgla vibraciona

Polovna profesionalna smirgla. Vo odlicna sostojba.


1.400 МКД
или предлог цена
19 дек 19:28Tomos pumpa za voda

Ovoj sto e na slika mu trebit malo cistenje i nova svekica


1.900 МКД
или предлог цена
08 дек 15:21Pila elektricna

Pilata ima nekoj defekt ,, za povece informaci javise.


1 МКД
или предлог цена
08 дек 10:24Postole za golem fleks

Domasna izrabotka mnogu jako izraboteno, ima i llageri i feder sto vr...


1.300 МКД
или предлог цена
02 дек 15:44Crevo za vibrator zabeton

Polovno crevo za vibrirabje beton.


1.000 МКД
или предлог цена
06 ное 21:13Klesti za plocki

Novi vo opsto ne raboteni


1.000 МКД
или предлог цена
24 окт 14:06Kukista so lageri moze zamena

Imam dve parcinja vnatre mereno 2’5cm a od nadvor 5’2 cm kukistana se...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:45Masina

Medina za secenje ispravna


1 €
или предлог цена
05 сеп 17:36Racen alat za cistenje drva

Odlicen za cistenje luspata od drvata


600 МКД
или предлог цена
01 јул 20:09Fleks brusalica boch

crveniot e odlicen /zeleniot e prodadena.


1.600 МКД
или предлог цена
03 јун 21:20Bormasina boch fleks

Polovni imat sitni defekti okolu prekidacive.moze i zamena imam i dr...


750 МКД
или предлог цена
02 фев 19:33Masina za secenje plocki

Polovna golema masina vo ispravna sostojba mnogu malku rabotena.dimen...


1.200 МКД
или предлог цена
01 јан 10:43Bormasina strafilica

Polovna ispravna


800 МКД
или предлог цена
08 сеп 16:05Motorna pila

Pilata e vo dobra sostojba.italianski proizvod moj da see vidi I pro...


1 €
или предлог цена
07 мај 22:51Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам