130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM

Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM 2 parcinja ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јул 08:06PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V...


600 МКД
или предлог цена
04 јул 22:10MERACI ZA TEMPERATURA SO K-SONDA OD -30C DO +800C

MERACI ZA TEMPERATURA Description Temperature range: -30-800°c ...


600 МКД
или предлог цена
01 јул 21:18Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
21 јун 17:57CIRKULAR GER. 2000W Italijanski brend

CIRKULAR GER 200W.ODLICEN ZA DOMASNA POTREBA ZA RAZBICKUVANJE I KAKO ...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 16:53TERMOSTAT TERMOSTATI INKUBATOR STC 1000

TERMOSTATI ZA INKUBATORI LADILNICI I DR..REGULIRA OD -50 DO 99 C HIS...


1.000 МКД
или предлог цена
09 јун 07:39GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI ...


500 МКД
или предлог цена
09 јун 07:38Drveni skali ,poračka po vasi dimenzii

Skalite gi izrabotuvame od kvalitetno čamovo ,suvo drvo..Od race na i...


1 €
или предлог цена
07 јун 06:47Fiskalna Kasa Synergy 50

Se prodava fiskalna kasa synergy 50, od starite, bez GPS, mnogu malku...


20 €
или предлог цена
02 јун 22:04POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
02 јун 16:45ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
02 јун 16:45DIGIYALEN VOLTMETAR I AMPERMETAR ZA DC STRUJA

Спецификации: Екран: LED дигитален 0,28 " Работен напон: DC 4 ~ 30V...


450 МКД
или предлог цена
02 јун 16:44POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA...


700 МКД
или предлог цена
27 мај 19:01DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI


600 МКД
или предлог цена
19 мај 21:45Osigurac osiguruvac zastita sklopka motor reduktor proveri

Site se NOVI. >>> Osigurac ETI B10 -- 100den ( 9 kom. za 800den) ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:47VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
12 мај 21:48DIGITALEN TERMOSTAT SO NTC SONDA ZA INKUBATOR INKUBATORI

DIGITALEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DR..KONTROLIRA TEMPERATURA OD -50...


599 МКД
или предлог цена
10 мај 16:36KABLI KABEL KABAL STRUJA ELEKTRO PRIKLUCOK KONEKTOR proveri

NOVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT: >>>INDUSTRISKI KONEKTOR " MEN...


500 МКД
или предлог цена
30 апр 20:28TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
30 апр 07:02DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
30 апр 06:57ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 06:54VLAGOMETRI SO TERMOMETAR DVE VO EDNO ZA INKUBATOR

VLAGOMETRI SO KABEL SO SONDA PKAZUVA I TEMPERATURA ,NAMENA ZA INKUBAT...


300 МКД
или предлог цена
29 апр 19:33INFRARED MERAC ZA TEMPERATURA

MERAC ZA TEMPERATURA : MERI OD -50C DO +380C REZOLUCIJA 0,1C MERI ...


999 МКД
или предлог цена
29 апр 19:28Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
28 апр 21:08Solid State relea SSR FOTEK

SSR RELE 40A 24-380 VAC..3-32 VDC FOTEK NOVI ..


600 МКД
или предлог цена
28 апр 20:57Impulsen relei 16A 250V

Kontakt na ovoj broj na viber


400 МКД
или предлог цена
24 апр 19:59POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Спецификација: Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. ...


1.500 МКД
или предлог цена
16 апр 08:44Aparat za varenje

Se prodava aparat za varenje Gorenje Varstroj 140A izdrzhliv Aparat


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03HIDROFORI

Se prodavaat hidrofori pollovni El.kovina petostepena pumpa. Sllovens...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03El.motor so reduktor 32do 160'/min

Elektro motor1.1kw obrtaj so shtellovanje od 32do 160obrtaja u minutu...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03El.motor so reduktor 0.37kw

Se prodava elektro motor so reduktor 037kw ...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:02El.motor 3kw 1400 u/min

Elektro motor 3kw 1400 obrtaja mobilen 0707570...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:02Shvajs aparat

Se prodava shfajs aparat 200 ampera mozhe da vari bazicni elektrodi


1 €
или предлог цена
07 апр 19:02El.motor so reduktor

Se prodava el motor so reduktor1.1/1.5kw 1400/2800 obrtaj vo min...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:01Adapter za fiskalna kasa

Polnach za fiskalna kasa 1500 den na koj shto voltaza se mesti po pot...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 16:01ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.300 МКД
или предлог цена
26 мар 20:02DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
21 мар 19:49NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
21 мар 19:48Potenciometar potenciometri NOVI

Site se ekstra kvalitet. NOVI NE VRSAM NABAVKA na pot. GI IMAM S...


250 МКД
или предлог цена
12 мар 20:01INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V

INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V,NOVI POVEKJE NA BROJ


200 МКД
или предлог цена
03 мар 18:08Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам