272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:59Промовирано

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


520 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
530 €
Денес 11:21Samsung A13 4/64-Kako nov-Garancija

Se prodava Samsung A13 so garancija od Neptun Telefonot e kako nov ko...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

SONY XA2 3GB RAM 32 GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov zemen od Telekom raboti n...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 08:04Apple iPhone 7 32gb super socuvan bez grepka

Apple iPhone 7 32gb super socuvan bez grepka super socuvan kompletno ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Note 10 so 8gb ram i 256gb memorija

Samsung Galaxy Note 10 so 8gb ram i 256gb memorija mnogu dobro socuva...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

iPhone 7 Plus 32Gb l-Neverlock

Se prodava iPhone 7 Plus,raboti na site karti socuvan,baterija 89%,sl...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45apple watch ultra

se prodava apple watch ultra no v full pack vo ekstra sostojba


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Вчера 09:11Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


229 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
239 €
Вчера 07:36HUAWEI P20 Pro

6GB - 128GB raboti na site mrezi


150 €
или предлог цена
Вчера 01:44iPhone 11 Pro MAX

kompletno pakuvanje celosno ispraven (ne e servisiran) 87% battery ...


490 €
или предлог цена
Вчера 01:41iPhone 12 neotpakuvan ot t mobile

iPhone 12 neotpakuvan zemen deneska ot T mobile


600 €
или предлог цена
31 јан 19:39Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov Moze zamena za iphone 14 ...


960 €
или предлог цена
31 јан 16:45Samsung Galaxy S10+ 8gb ram full pack bez grepka

Samsung Galaxy S10+ 8gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka ist...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
31 јан 16:12Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
31 јан 12:52Samsung A13-Neverlock

Se prodava Samsung A13 kako nov raboti na site karti sleduva so polna...


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:45Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 08:06Samsung A13 Nov Neaktviran

Samsung A13 Nov neaktiviran so 24 meseci garancija neptun.Moze zamena


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 00:12Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov

Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov bez grepka raboti na si...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 23:59Iphone 11 pro max CH

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
30 јан 23:27Tripod so drzac za mobilen

Prodavam tripod univerzalen za site digitalni aparati + drzac za mobi...


400 МКД
или предлог цена
30 јан 15:11Alcatel 1S nov nekoristen

Alcatel 1S nov nekoristen raboti na site mrezi sleduva komplet kako s...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 13:44iPhone 13 pro max kako nov

iPhone 13 pro max ko nov bes niedna tocka nigde


900 €
или предлог цена
30 јан 12:11Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba

Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba dobro socuvan komplet...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
29 јан 22:56Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan

Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan ispraven samo nema face id i t...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
28 јан 15:57Samsung S20 Fe 6/128-Full Pack

Se prodava Samsung S20 Fe,full pack kupen od vip,bez nitu edna grepka...


250 €
или предлог цена
27 јан 18:59Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:54iPhone xr

iPhone xr


200 €
или предлог цена
27 јан 13:11Se prodavaat 12x ajfoni 5 i 5s

Se prodavaat 12 ajfoni 5 i 5s + gratis 6 maticni i 3 baterii dva ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:06Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
27 јан 11:20Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z 2021 телефонот е многу сочуван со оригина...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 21:41Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
26 јан 20:54Apple iPhone 14 Pro 256gb i 14 Pro Max 128gb

Iphone 14 Pro 256GB purple1300evra Iphone 14 Pro 256GB black 1300evr...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
26 јан 19:25iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.400 €
26 јан 13:39iphone 14 pro neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro neotpakuvan ot usa kupen vo Apple


1.270 €
или предлог цена
26 јан 11:49SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
26 јан 02:29Motorola G8 POWER

raboti na site mrezi


100 €
или предлог цена
25 јан 21:20Xperia X10 II

raboti na site mrezi


170 €
или предлог цена
25 јан 21:18Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Nov neotpakovan Samsung A23,24 meseci garancija.Moze zamen...


200 €
или предлог цена
25 јан 16:38Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам