273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

PURPLE - Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 11 mesec...


530 €
или предлог цена
04 јан 14:45Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


560 €
или предлог цена
04 јан 14:44Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan. PRODADEN ...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:43Samsung Galaxy S22 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:41Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:41Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 6 meseci. PROD...


300 €
или предлог цена
04 јан 14:39Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


03 јан 14:11Нов Екран / Display за Samsung A71

Нов Екран / Display за Samsung A71 Екранот е AMOLED со пошироки безе...


1.700 МКД
или предлог цена
03 јан 14:10Prodavam Huawei p30 pro

itno,ponudete cena . cena po dogovor! 078804009


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 14:15iphone 13 pro kako nov 128 gb silver

iphone 13 pro 128gb kako nov evropski so kutija raboti sve i se orgin...


850 €
или предлог цена
02 јан 11:45iPhone 12 Pro

bez grepka - kako nov kompletno pakuvanje 82% battery health


650 €
или предлог цена
02 јан 03:26OnePlus 10 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 14 meseci. PRO...


630 €
или предлог цена
29 дек 14:02Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


220 €
или предлог цена
29 дек 00:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Kako nov, sledi so polnac.


180 €
или предлог цена
27 дек 14:14Iphone 11 Pro Max 256 gb

Iphone 11 Pro Max 256 gb


650 €
или предлог цена
20 дек 00:16Lg k8

Zvucnikot neraboti nema glas drugo se ispraven


800 МКД
или предлог цена
19 дек 12:41Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
19 дек 12:41Samsung Galaxy A21s

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


90 €
или предлог цена
19 дек 09:05iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
16 дек 13:34Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.+ PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
06 дек 15:06Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
06 дек 09:08iPhone 7 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN...


120 €
или предлог цена
05 дек 11:49iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


400 €
или предлог цена
05 дек 11:46iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
05 дек 11:45iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


700 €
или предлог цена
05 дек 11:42iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci. PROD...


720 €
или предлог цена
05 дек 11:40iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


950 €
или предлог цена
05 дек 11:40Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


350 €
или предлог цена
05 дек 11:37Samsung Galaxy A12

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
05 дек 11:34Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


130 €
или предлог цена
05 дек 11:33Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:32Samsung Galaxy A53 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 19 meseci. PRO...


260 €
или предлог цена
05 дек 11:30Samsung Galaxy A71

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


160 €
или предлог цена
05 дек 11:28Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:27Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


260 €
или предлог цена
05 дек 11:27Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci. PRO...


180 €
или предлог цена
05 дек 11:19Samsung S20FE - Kako nov!

Se prodava samsung s20fe kako nov, cloud navy boja, komplet kutija.


258 €
или предлог цена
04 дек 22:42Iphone 13 Pro 128gb Gold

Se prodava iphone seuste pod garancija kupen od isyle Skopje. Baterij...


920 €
или предлог цена
02 дек 00:31Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам