286 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei Lo1

Zaklucen na logo za delovi


600 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55Samsung S10 Lite

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija


350 €
или предлог цена
28 јун 18:16VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ISPLATA KESH

NAJREALEN OTKUP NA MOBILNI TELEFONI NOVI I POLOVNI. 24/7 DOSTAPNI ...


26 јун 11:22Nokia 7210

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Lg

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostoj...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 23:27Zashtitna folija za ekran Garmin 3 HR

Zashtitna nano folija za ekran za Garmin Fenix 3 i 3 HR Cena: 100 de...


100 МКД
или предлог цена
29 апр 16:25iPhone X

Telefonot e recisi nov, bez mana. Nikogas ne bil otvoren (nema promen...


330 €
или предлог цена
19 апр 11:47Samsung Galaxy C7 Pro

Se prodava Samsung Galaxy C7 Pro bez nitu edna grebnatinka. Malku kor...


5.900 МКД
или предлог цена
15 апр 18:37iPhone 6 plus

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na...


120 €
или предлог цена
15 апр 12:24iPhone 7 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da...


200 €
или предлог цена
09 апр 12:42Prodavam iPhone6 zacuvan

Telefonot samo kopceto dolu nemu rabotit na ekranot imam izvadeno.pov...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мар 11:37Silikonska maska i folija za P40 lite

Se prodava silikonska maska i staklena folija 21D novi.


20 мар 19:37Se prodava

Ima samo edna mana ne raboti Home Button,drugo sve ispraven,raboti na...


4.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:36sony E5

Sony E5 prv gazda sleduva so original polnac,sve e ispravno.


1.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:33Mobilni telefoni

Se prodava razni marki na telefoni Od postarite modeli vo top sostojb...


1 €
или предлог цена
04 фев 21:17Samsung Samsung galaxy GT-S7580

Se prodavat Samsung ispraven vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 22:38SAMSUNJ J5 2016

telefonot e kako nov ocuvan so orginalna kutija i sluzen so futrola i...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Se prodava iphone 7

Se prodava telefon Iphone 7, mnogu socuvan bez nikakvi grebnatinki ka...


10.000 МКД
или предлог цена
12 јан 20:30prodavam iphone 7 odlicno socuvaan bez ni edna grepka

Povejke informaci na 075303845 za sliki ke vi pratam na poraka i za c...


По Договор
или предлог цена
10 јан 22:13Samsung

Se prodava samsung obicen mnogu malce koristen donesen od ch 071796118


1 €
или предлог цена
07 јан 15:20Silikonska maska za Xiaomi mi 6 pro

Silikonska maska za Xiaomi mi 6 pro, nova vo kutija


200 МКД
или предлог цена
04 јан 13:17Telefoni za delovi

Se prodava za delovi razni telefoni nekoi nemat baterija 071796118


1 €
или предлог цена
03 јан 12:24Iphone 7, 32GB

Се продава половен Iphone 7 rose gold 32gb batery health 78% пр...


190 €
или предлог цена
16 дек 19:43Se Prodava Iphone 6s So 64GB NeverLock Bez Nikakov Problem

Moziit i zamena za 6s Plus Iphone I Za 7plus Samo So Doplata Moja


130 €
или предлог цена
12 ное 17:41Iphone Se

Odličen


5.000 €
или предлог цена
12 окт 17:30Lenovo moto c

Se prodava lenovo moto c kupen od vip ne e mnogu koristen vo dobra so...


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:49Samsung Galaxy S8 Plus

******ВАЖНО****** ---------------------------------------------------...


14.000 МКД
или предлог цена
31 авг 15:12Otkup i prodazba na novi i polovni mobilni

Otkup i prodazba na novi i polovni mobilni se naogame do gradskata ca...


12 авг 10:32Baram ekran za LG K4

Baram ekran za LG K4 Tel. 071 282 264


1 €
или предлог цена
01 авг 21:51Y 5 2019

Се продава нов y5 2019, купен е од телеком, не е отпакуван со гаранци...


5.999 МКД
или предлог цена
03 јул 09:24Smart watch 2godini baterija

nov nekolku dena koristen Aowa x7 smart watch bez polnenje do 2god ba...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:22Dva Samsung J3 2017 Full Pack so garancija

Se prodavaat dva samsung j3 2017 Dvata se full pack so garancija do ...


7.000 МКД
или предлог цена
15 мар 15:48Huawei Y5

Се продава нов,некористен мобилен телефон Huawe Y5


6.000 МКД
или предлог цена
11 мар 18:27Raprodazba na mobilara letkum duvalka,separator,napojuvanje

Rasprodazba na mobilara od servis : duvalka so letkum zaedno separato...


320 €
или предлог цена
04 мар 14:00se prodava panasonic novi fixni telefoni so garancija

se prodava fixni telefoni panasonic so garancija 12 meseci novi mozi ...


1.200 МКД
или предлог цена
04 мар 13:59Baterija za nokia 6210 i 6310 nova

Baterija nova za nokia 6210 i 6310 novi imam poveke komada edna e 600...


600 МКД
или предлог цена
03 мар 07:17Uv lampi 4 komada novi ne upotrebeni

Se prodavaat uv lampi 4 komada 300 den parce site moze 4 komada za 10...


1.200 МКД
или предлог цена
03 мар 07:172 Broja od telekom zlateni

Se prodavaat dva broja zlatni od telekom 70 evra dvata i prodavam ust...


70 €
или предлог цена
03 мар 07:16iphone 6s 64 g

telefonot e 64 giga memorija so rasipano kopce . 072245201


1 €
или предлог цена
02 јан 20:02СЕ ПРОДАВА LG L70

Продавам телефон LG L70 исправен, работи и добро сочуван, цена по д...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:23Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам