Тетово
                           
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TWINS house-Se prodava Kuka od 227m2 posle TETOVCANKA

Se prodava Kuka so lokal i pomosen objekt vo blizina na TETOVCANKA. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE. -----------------------------------...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house-Куќа на продажба од 187м2

Nа плацот има две куќи од кои една новоградба(2013),постара куќа ,дво...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat. Kukjata e ko...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house-Se prodava KUKJA od 450m2

Se PRODAVA Kukja od 450 m2 vo blizina na Kasarnata vo TETOVO. Kukj...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo Ajducko Maalo. Kukata e na ...


341.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47Se prodava kukja so lokal na Ivo Ribar Lola vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja so lokal na glavna ulica, ...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 апр 17:05Se prodava stan/kukja vo Jegunovce, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan/kukja vo Jegunovce, Tetovo....


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 апр 16:06Se prodava kukja vo Neproshteno, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Neproshteno, Tetovo. _...


13.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 апр 17:07Se prodava kukja ( vikendica ) nad Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja/vikendica so lokacija nad ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 апр 16:46Изнајмувам спрат од Куќа

Информации само на бројот: 075 23 11 99 Informacion vetëm në numrin...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 апр 23:50Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 апр 12:33Odlična kuća vo CENTAR-EXTRA CENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na kuća vo CENTAR na odlična loka...


149.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 13:04Se prodava kukja so dva vleza vo Potok, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok, Tetovo. ▪️ Ku...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 апр 11:29Se prodava kuca vo Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


335.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мар 17:23Se prodava kukja vo Cetinska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Cetinska vo Tetovo. __...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мар 10:12Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мар 15:59Se prodava Kuca vo Tetovo

Se prodava odlicna kuca vo Drenovec Tetovo 400m2 stanben prostor plu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мар 12:53Kukja vo Capce Sokace od 203m2

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1 so lokacija v...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 16:52Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


550.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 13:24Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 21:25CHANAK PRODAVA NOVA kuća vo Gorna Čaršija KOMPETNO OPREMENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na NOVA kuća vo Gorna Čaršija na ...


209.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 13:00Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo....


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мар 19:38Kuca vo Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacij...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мар 19:15Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja vo Mala Recica, T...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 мар 19:30Se prodava kukja na ul. Ivo Lola Ribar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na ulica Ivo Lola Ribar vo...


249.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 13:06Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24Kuca vo Gorna Carshija so lokal

Se prodava kuca vo Gorna Carshija so lokal. P+1+potk. Vkupna Kvad...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 15:18Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija

Odlicna ponuda vo Agencija "CHANAK" Se prodava kuća so golem dvor,...


600.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:38Kuća vo strogiot centar na gradot po mnogu povolna cena!

🥇 Odlična ponuda 🥇 vo agencija Chanak . Se prodava evtina kuća na...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:38Odlična kuća na mirna lokacija idealna za semejno živeenje

Prodažba na prekrasna,nova kuća na dobra i mirna lokacija idealna za ...


239.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37Fenomenalna kuća so dva posebni vleza kaj stara gradinka

🥇 Odlična ponuda 🥇 vo agencija Chanak . Se prodava fenomenalna ku...


359.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu gol...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot! RASPOR...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37Samostojna prostorna kukja so golem dvor

Prodažba na samostojna kukja so golem dvor 📏POVRŠINA: ► Plac 430 ...


249.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам