Струга
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ- TRANSPORT

Vrsime prvoz i transport na roba


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 16:01STIGNA NOVA PRATKA GUMI DOUBLESTAR

NOVI GUMI DOUBLESTAR GI IMAME PREDNI I ZADNI PO POVEKE PROFILI ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

21 сеп 22:52Iveco 35 C13

BROJ ZA KONTAKT 070454414 Se prodava Iveco godina na proizvodstvo 20...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Струга

Камиони

21 сеп 12:57Bmc kamion so prikolka 2012 god

se prodava kamion so prikolka god na proizvodstvo 2012 registrira...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 сеп 12:39Sanduk za 3 osovini kipper

Se prodava sanduk za 3 oski kipper


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 сеп 20:33Man Slep sluzba

Se prodava slep sluzba za vozila


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 сеп 20:33Kran Palfinger Pk11000

Se prodava kran palfinger za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 сеп 20:33Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 сеп 20:33Mercedes Benz

Se prodava Kiper Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozit ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 сеп 19:34vlecna slizba (slep)turbo zeya

Sredena. registrirana. bazdirana so eden zbor top. 24/7


4 €
или предлог цена
Струга

Камиони

12 сеп 23:23СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ

СЕ ПРОДАВА КАМИОН ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 1991 ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ :0...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Камиони

12 сеп 11:01BANDASI 17.5

BANDASI 17.5


40 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:07POLOVNI KAMIONSKI GUMI

315/80/22.5 295/80/22.5 385/65/22.5 265/19.5 285/19.5 245/17.5


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:06IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO 11 DZUBRETARKA 072775111


21.800 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:06PESKARENJE SASII,, PRIKOLKI,,OLTAJMERI, BANDASI

Peskarenje priprema farbanje visok kvalitet niski ceni


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

04 сеп 14:50Mercedes 1113 kiper

Se prodava mercedes 1113 mnogu dobar Mozna zamena za dzip Ako ne m...


3.999 €
или предлог цена
Струга

Камиони

26 авг 23:28Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 13:00Mercedes 1224 kipper

Kamjonot e vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 13:00Mercedes 7 11 rampa do 13 metri se diga

kamjonot sega e uvezen kamjonot e vo rabotna sostojba kako nov vredi ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 13:00Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 12:59PROTIFPAZARNO VOZILO IVEKO

PROTIFPAZARNO VOZILO Uvezeno god.1987 Vo super sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

16 авг 17:48peskarenje bandasi

profesionalno peskarenje tel 070630031


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 авг 12:59Se prodava Slep Sluzba Iveco Magirus

Slepot e vo celosna ispravna sostojba 1983 proizvodeno Info +389 70...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 авг 11:52Mercedes atego 1618 so kran

Mercedes atego 1618 so kran 2008 Plateni site davacki do registracija...


70.325.789 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 авг 19:27ATEGO AXOR SMEÇAR 1823

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

06 авг 10:59Sanduk za kamjon

Se prodava sanduk za kamjon za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 23:42plug za kamion

plug za cistenje sneg nov 3.20 sirina sega donesen od ch


3.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 09:45Stetter Mikser

Bure za mikser 7m3


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 09:45Rampa.i sanduk.furgon

Prodavam.od kamion..rampa hidraulicna za povece information na tel. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

01 јул 20:46MAN TGL 10.180 2007 god

MAN TGL 10.180 2007 godina so pominati 500.000km Registriran do 9 me...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

29 јун 13:00MAN TGM 12.250 2011

MAN TGM 12.250 GOD.2011 Vo odlicna sostojba ZA POVEKE INFO 070362...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јун 19:23Od Kupuva Man TGA-TGX kamijoni

- Samo Common rail motor - Plastam CASH Viber +38970869430 ...


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 јун 12:46Mercedes Kamion

Mercedes kamion servisiran remond pred nekoj meseci registracija mu f...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

11 јун 16:32KAMIONI - PESKARENJE -SASII, BANDASI,

PESKARENJE SASII, BANDASI ,PRIKOLKI, PRIPREMA FARBANJE SO NAJ KVALI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 јун 10:00Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 22:04Kupuvam Mercedes Actros MP4

Bilo kakva sostojba ! Plastam Cash Viber +38970869430


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 мај 01:33MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008

MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008 Izvaden Od Atego 2008 070362157


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 мај 21:15Noz za sneg

Noz plug za sneg napraven da pasira na jcb 3cx mnogu zdrav moze i na ...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:36Vw l80

Vw l80 1998 god ispravno se kiper


4.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:35MAN tgl 12.210

Komjonot e vo odlicna sostojba 8 novi gumi nova turbina 4 novi amorti...


12.600 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 апр 22:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам