128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nikon D5300 + Nikkor AF-S DX 35mm F1.8

Se prodava Nikon D5300 + Nikkor AF-S DX 35mm F1.8. Kamerata e maksima...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

14 окт 11:16Се продава нов Nikon D5500 + 18-55mm VR II kit + 35mm DX 1.8

Се продава комплет нова некористена следнава опрема: 1. Апарат Nik...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

11 окт 19:44Nikon LP-E23 + Dual Charger

Nikon LP-E23 + Dual Charger Nove 2 baterije + punjac Kontakt vibe...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 окт 21:31Продавам Nikon F70 филмаш

Продавам Nikon F70


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 сеп 08:43KUPUVAM NIKON i CANON DSLR Aparati i dr. Foto Oprema

Kupuvan Nikon i Canon DSLR Aparati od ponova generacija. Isto kupuva...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

29 авг 21:41FOTOAPARAT ZA EKSPRES DOKUMENTI

Prodavam 2 fotoaparati za ekspres foto za dokumenti - eden nov neupot...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

29 авг 19:48Sony Alpha A 200 со многу дополнителна опрема

Prodavam Sony Alpha DSLR so dopolnitelna oprema i toa : - Sony Alpha...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 авг 08:20HD akciska kamera za vodeni ludorii so zastitna maska

2200 den Perfektna za sninanje i slikanje pod voda Se eden zbor da ti...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 јул 17:46PRODAVAM CANON Power Shot A 470

Prodavam Canon Power Shot A 470 kako nov mnogu malku koristen.


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 јул 12:09Aparat Fotoaparat Goxtreme Reef

donesen od svajcarija vo ispravna sostojba prakajm i po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 јул 01:12Canon c300 mark 2

Kamera Canon C300 mark 2 Cinema kako nova vo top sostojba. Cena samo...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 јул 09:47Се продава некористен NIKON D5300

Се продава Nikon D5300, направени се под 1800 фотографии со него. Ви...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 јун 10:33Telekonvertor 2x Nikon bajonet

Продавам телеконвер Xoja Nikon бајонет 2X Чисти стакла механика одл...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 јун 17:08SE PRODAVA SAMSUNG DIGITALEN APARAT

SE PRODAVA DOSTA DOBRO SOCUVAN MALCE KORISTEN SAMSUNG ES 90 FOTO APA...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

13 апр 22:08Objektiv Tamron 17-50 f2.8 canon

Objektiv Tamron SP 17-50 f2.8 Di-II VC, objektivot e vo idealna sosto...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

11 апр 02:21Nikon D3500; 18-55 + Bag

Се продава D3500. Малку користен, добро сочуван и во одлична состо...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 апр 02:49Kupuvam NIKON i CANON DSLR Cameri

Kupuvam Nikon i Canon DSLR Cameri ponovi modeli.Javete se ili pratete...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 мар 00:02Фото Апарат Sony А7 MK II Body со објектив Sony E 18-135mm

-SONY ALPHA A7 II MIRRORLESS DIGITAL CAMERA Brand: Sony Series: Son...


87.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 мар 10:35"SAMSUNG NV 100 HD" 14,7 mp.топ модел 100 е.

Продавам топ модел дигитален апарат "SAMSUNG NV 100 HD"14,7 mp.со гер...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 јан 07:38Cannon digitalen aparat s90

Donesen od svajcarija so se polnac .prakjam po kargo


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 јан 23:20canon eos d 350

canon eos d 350 so objektiv 18-55 so polnjac .Ekstra sostojba kako no...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 јан 19:21Nikon D600

Во одлична состојба, максимално сочуван. Спецификации: -Sensor:...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 дек 02:46NIKON D 800 so set objektivi

Nikon D800 sa 50 mm F 1.8- ( samo 55.000 oknuvanja), nikogas ne e ko...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 дек 14:12SOM BERTHIOT f=600 PARIS PROJECTION

SOM BERTHIOT f=600 PARIS PROJECTION vo dobra sostojba,bez grebanici i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 ное 08:19Продавам Nikon D3500

Продавам Nikon D3500 double kit со два објектива (AF-P DX 18-55 VR и ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 ное 14:42Rolleiflex originalni kozni futroli !

Rolleiflex 2.8F Rolleiflex 3.5F ROLLEIFLEX AUTOMATIC I, II, III, II...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 ное 09:23Canon Prima Super 135mm

Canon Prima Super 135mm; Без батерии


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 окт 12:10Konica

Se prodava aparat konica zoom 70 mm kako nov ne e digitalen mnogu kva...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 окт 15:44NAJPOVOLEN OTKUP NA DSLR FOTO OPREMA

Vrsam otkup na DSLR fotooprema ( ponovi modeli). Ponudi so informacii...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 сеп 23:56PRODAVAM SONY DSC-W320

Prodavam SONY DSC-W320 kako nov vo ispravna sostojba,aparatot ide so ...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 сеп 17:15YASHICA CLASSIC CAMERA SLR AF 200

Odlicna klasicna PRO kamera samo za vistinski obozavateli na fotograf...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 сеп 09:35Cannon digitalen aparat

So se polnac ide .prakjam po kargo


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

05 сеп 12:37Sony DSC-WX60

Dobra baterija.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

01 сеп 08:45Agfamatic 3008

Vo dobra sostojba.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 авг 10:03PRODAVAM FOTOAPARAT PENTAHS

PRODAVAM FOROAPARAT PENTAKS ISPRAVEN MALKU KORISTEN SO FIM TEL 07060...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 авг 08:50Prodavam Canon 24-70mm f2.8 L

Objektivot e vo odlichna sostojba so originalen hood I torbiche. Mozh...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 авг 09:46SAMSUNG VODOOTPOREN DIGITALEN APARAT HD MP10 FULL PACK

Odlicen digitalen vodootporen aparat SAMSUNG MP10 HD FULL PACK....apa...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 јун 22:24Vodootporen digitalen aparat Samsung wp10 vo kutija

prodavam vodootporen digitalen apara vo kutija koplet kako nov a...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 јун 22:42Se prodava Nikon D5200

Nikon D 5200 Objektiv Nikkor AF-S 35mm f/1.8 G Objektiv Nikkor AF 3...


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 јун 22:02Samsung digitalen aparat

Ne se otvara lensot ima problem no se sreduva .aparatot e so wifi i s...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 јун 01:05Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам