Кичево
                           
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 јан 11:06SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 јан 11:05Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 јан 11:03PLAC KARBUNICA

Se prodavaat 3 placevi vo selo Karbunica. Za pove info javete se 0784...


По Договор
или предлог цена
30 јан 20:06Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 јан 21:30Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 јан 11:04Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 60.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 јан 19:50Се продава куќа во Кичево- Раштански пат

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 јан 14:23SE IZDAVA - SE PRODAVAT DELOVEN PROSTOR VO KICEVO

SE IZDAVA - SE PRODAVAT DELOVEN PROSTOR VO BLIZINA NA OPSTINA KICEVO...


1 €
или предлог цена
27 јан 20:45Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 јан 00:54Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati

Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 јан 19:59Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj 078-735...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 23:34Se prodava nova Kukja

Se prodava nova kukja Naselba Gorna Gorica, Kicevo 105m² na sprat, ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 17:47Se prodava 75m2 stan vo Kicevo

Se prodava trosoben stan od 75m2. Na sproti OU " Sande Sterjoski" Kic...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 јан 11:16Се изнајмува деловен простор во центарот на градот

Се издава објект под наем во Кичево - Локација на објектот: Булевар...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 јан 13:00SE IZDAVA DUKAN

Se izdava dukan renoviran na ulica Mehmed Mehmedi br.1 kaj zgradite s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 јан 13:08Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 18:32SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
15 јан 18:30Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


250 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 јан 18:11Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 јан 00:36Zemjiste 6343 m2 Vranestica

СЕ ПРОДАВА земјиште во с. Вранештица, и тоа: КП бр. 2270, мв. Гради...


9.500 €
или предлог цена
13 јан 21:06СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 јан 21:05Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ОДЛИЧНО СОЧУВАН Телефон за контакт:071/254-828 ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 јан 20:53SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Ku...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 јан 18:46Deloven prostor(kancelarija) vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na gradot so kvadratura...


1 €
или предлог цена
10 јан 20:55Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 13:47Se prodava kukja vo Pashino

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podele...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јан 15:10Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrad...


72.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јан 15:09СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО Цена по договор!


По Договор
или предлог цена
09 јан 12:02Се продава прекрасен трособен апартман во Кичево

Се наоѓа непосредно до булеварот во нова зграда со четири станбени ед...


92.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 јан 18:36070524685

Se izdava pod kirija


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 јан 16:10Baram stan

Baram stan vo Kicevo do 60m2


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

02 јан 15:36mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


10.000 €
или предлог цена
02 јан 00:19Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje

Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje so povrsina od 55m2, stanot ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 дек 21:50SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 дек 14:07Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 дек 22:15Niva na asvalten pat 10000m2

Se prodavaat poveke nivi vo blizina na kicevo vo atar na selo karbuni...


1 €
или предлог цена
24 дек 01:59Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 дек 01:59Plac na glavniot pat za Rastani

Se prodava plac so povrsina od 725 m2 na glavniot pat za Rastani, do ...


1 €
или предлог цена
24 дек 01:53Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

Se prodava plac so 610m2 so markica za gradba, neposredno do prodavni...


85 €
или предлог цена
24 дек 01:53Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам