Кичево
                           
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 ное 10:24Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 ное 16:41Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 ное 08:10PRODAVAM STAN MNOGU

продавам во непосредна близина на опстината


40 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 ное 14:28Niva Drugovo 2460 m2

Niva vo drugovo,pat ima sezonski. 3300 evra. Kontakt 071-338-741sa...


3.300 €
или предлог цена
03 ное 13:26se izdava stan

se izdava stan za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne prek...


3 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 14:13Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 окт 19:37SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...


110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 окт 19:35Se izdava Stan nasproti komunalez

Se izdava Stan nasproti komunalez central vo poskite zgradi za podet...


170 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 окт 08:53Купувам куќа во с.Цер

Купувам куќа во с.Цер.


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

25 окт 12:21Se izdava Dukan vo Kicevo

Se iznajmuva Dukan od 19m2 na Bulevar vo zgradata do Okta (Pucko Petr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

23 окт 12:10IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 09:56Se prodava plac na Gorica

Se prodava plac na mesto vikano Gorica neposredno do magistralniot pa...


1 €
или предлог цена
22 окт 00:10дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
21 окт 18:14Magacin i deloven prostor

Magacin i deloven prostor pogoden za prenamena vo stanben prostor vo ...


350 €
или предлог цена
18 окт 07:19Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...


6.000 €
или предлог цена
15 окт 22:50Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 окт 21:57Plac Gorno Dobrenoec

Se prodava niva od 1100 m2 vo Gorno Dobrenoec vednas nasproti ribniot...


1 €
или предлог цена
11 окт 21:10Se IZDAVA

Opremeno Moden salon VO nego e se NOVO Lice za kontakt Mob, 071731340


100 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

08 окт 13:55Deloven prostor so odlicna lokacija za uspesen biznis

Se izdava deloven prostor so odlicna lokacija na Bul. Osloboduvanje. ...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:01Se prodava niva 2148 m2

Se prodava niva 2148m2 kontakt samo na ovaj broj 078/457-302 Zoran


1 €
или предлог цена
02 окт 20:524 МАШИНИ ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВААТ 4 МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. ВО ДОБРА С...


110.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

02 окт 13:14Kukja so dvorno mesto i obrabotliva zemja

*Се продава куќа со дворно место *градежно земјиште од 3030м2 и о...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Останато

30 сеп 14:29se prodava 2000 m2

vo selo Lazorovci Kicevo prodavam nivi.suma so drvja.pasista,kuka so ...


15 €
или предлог цена
28 сеп 11:06Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove

Kukata e cakom pakom so Prekrasen shirok dvor 2 sprata +skali za 3...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 сеп 12:21KUKA VO KICEVO nad rest.Milenium-SHITET SHTEPI NE KERCOVE

KUKATA E KOMPLET SUREDENA SO KOMPLETIRAN DVOR, VO PREKRASNO MESTO C...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 сеп 12:21Kuća nasproti gradska bolnica so dva dućani

kućata e nova gradnja 320 m2 po imoten list 3sprata i podrum blizu ce...


95.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 сеп 21:22Se prodava nova kukja so deloven prostor

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e pod...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 сеп 23:14Се продава куќа

Се продава куќа на улица Тане Цалески бр.12 во централниот дел од Кич...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 сеп 15:28Hitno se prodava stan

Se prodava trosoben renoviran stan vo Lameli - Kicevo Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 сеп 16:02Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 сеп 20:56Се продава куќа со дворно место 936м2

Куќата се наоѓа на мирна локација во центарот на град Кичево во близи...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 сеп 19:55Se prodava Kuka

Se prodava kuka vo s.Celopeci Kicevo Tel 071 887 553


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 сеп 07:15Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 сеп 12:28Se prodava imot vo selo Krusica vo Kicevo

Се продава куќа на два ката со поткровје и подрум, дворно место, како...


По Договор
или предлог цена
30 авг 15:57Se prodava dukan 26m2

Kontakt 075 207 097 Se prodava dukjan 26m2, komplet opremen so raf...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 авг 08:51Plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac od 487m2 nad zeleznica stanica, nad dr. Blaze zabarot...


43.000 €
или предлог цена
21 авг 09:10se izdava dukan

Povolno se izdava deloven prostor vo blizina na bolnica so hodnik i t...


1 €
или предлог цена
17 авг 19:27Kaj gradski pazar kukja i dukani

Odma do gradski pazar kukja so dukani i stara kukja se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 авг 10:47Se prodava plac so kukja i dvor od 2300 kvadrati

Stara kukja so povrshina od 50tina kvadrati i dvorno mesto od 2300 kv...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 авг 09:09Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам