70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Промовирано

Atraktivni placevi vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45se prodava atraktivna parcela

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Gr...


95.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:48Се продава плац во с.Николиќ Дојран 847м2

Се продава плац - градежно земјиште 847 м2, урбанизирано со комплетна...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 15:31Se prodava niva/plac vo Star Dojran

Se prodava niva/plac vo Star Dojran


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 17:05Се продава плац 500m2

Се продава плац со површина од 500метри квадратни во Нов Дојран до пл...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:29Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:28Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava artraktiv...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 дек 13:55Se prodvaat nivi vo Furka

Se prodavat nivi vo Furka pogodni kako plac Kontakt 075 748 929


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 09:30Продавам нива за плацеви

Продавам нива за плацеви. Нивата се наоѓа во село Николиќ, општина До...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 сеп 12:48NIVA-PLAC VO VEDNAS DO NOV DOJRAN POKRAJ EZERO

SE PRODAVA PLAC0NIVA VO BLIZINA NA EZERO POKRAJ NOV DOJRAN PRISTAPEN...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:10Се продава градежно земјиште на атрактивна локација

Se prodava gradezna parcela (plac) vo urbanizirana zona na opstina No...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 сеп 02:25ГР.ПАРЦЕЛА ВО НОВ ДОЈРАН (УСЛОВИ ЗА ГРАДБА ВЕДНАШ!)

СЕ ПРОДАВА ГР.ПАРЦЕЛА ВО НОВ ДОЈРАН ВО ВТОРА ЗОНА ВО БЛИЗИНА НА ГЛА...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:33ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛНА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН НА ВТОРА ЛИНИ...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:28ГР.Парцели покрај главен пат и на езеро

СЕ ПРОДАВАТ ГР.ПАРЦЕЛИ ВО БЛИЗИНА НА ГЛАВЕН ПАТ И ПОКРАЈ ЕЗЕРО ВО НОВ...


9.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:09ЕКСТРА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН (УСЛОВИ ЗА ГРАДБА ВЕДНАШ)

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН АТРАКТИВЕН ПОГЛЕД Н А ЕЗЕРО ...


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 19:48NIVA VO BLIZINA NA DOJRANSOKOT EZERO PAT NIKOLIC NOV DOJRAN

SE PRODAVA NIVA POKRAJ SAMOTO EZERO SO OBEZBEDEN PRISTAPEN ZEMJEN PAT...


12.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 19:02ATRAKTIVNA NIVA POKRAJ SAMIOT PAT NOV DOJRAN - NIKOLIC

SE PRODAVA ATRAKTIVNA NIVA POKRAJ SAMIOT PAT OD NOV DOJRAN - NIKOLIC...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 18:56Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran 0d 7383 kvadrati blizu do ezeroto k.p 1...


1.234 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 20:07Niva na samo ezero vo Dojran

Agencijata za nedviznosti prodava atraktivno zemjiste na samo ezero v...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 апр 22:36Plac vo s.Nikolic DOJRAN

Agencijata za nedviznosti DOJRAN BUILDING INVESMENTS prodava atraktiv...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 23:33Se prodavat nivi vo Nikolic

Se prodava edna niva od 3.5 dekari vo mesnosta Djurluk, so katastarsk...


13.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 21:08Се продава парцела од 10 000 m2

Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба н...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 11:59Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava prodava...


40 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 дек 15:47СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ВО АТАРОТ НА СЕЛО НИКОЛИЌ О...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 14:35Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран

Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран. Плацот да има пристап...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 01:48Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


45 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јул 17:45ЕКСТРА обработливо земјиште

Се продава Екстра обработлива земја се наоѓа веднаш до самата брана и...


4 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 12:36Се продава нива во С.Николич

Нивата има пат и пристапна е до струја и вода. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 20:50Se prodava niva vo Nikolik Dojran

Obrabotlivo zemjiste so kvadratura od 4225m2 cena po dogovor na tel 0...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 08:45ЕКСТРА обработлива земја

Се продава екстра обработлива земја до самата брана и река помеѓу с.Ц...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 авг 14:47Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам