Штип
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


18 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:54Промовирано

Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50Се продава Volvo 440 EURO 5

Се продава Volvo 440 EURO 5 , 2008 година во топ состојба регистриран...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 13:26Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. tel...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 13:25MaN 8.150

Се продава MAN 8.150 год.2010 во без прекорна состојба до регистрациј...


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 06:15Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

06 ное 06:39Adr daska i plasticni agolnici

Nova adr daska 30 evra Plasticni agolnici 1e Isprakjam i po kargo


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 18:47NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6. NOx Sensor, DAF Din...


175 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 10:17Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 18:40DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 14:33PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 14:32polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 08:37Guma 295/60/22.5

se prodava guma good year 295/60/22.5


1.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 окт 20:46SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 окт 20:04SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

21 окт 15:48SCANIA R410 = MEGA

SE PRODAVA SCANIA R410 - 2015 GODINA EURO6 MEGA VOZILO SO DINAMICEN ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

21 окт 15:46Frizider za mercedes orginal

Za mercedes aktros Tel. Za inf. 078888424 viber Oliver


250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 окт 07:32Adr daski i kapacinja za srafovi

Adr


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 окт 20:13Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Alternator alanser

Alternator alanser reparirani pumpa povekekruzen idr delovi za aktros...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Zastava

Moze zamena za dzip Za poveke inf 070 581 992 070 581 992


2 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 окт 19:08Skania r480

Prodavase skanija na delovi ili komplet r480 problem motor


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 окт 07:44Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 окт 09:03MAN XLX 430

Man XLX -430 comon rail. - KM 1.000.000 - Racen menjac - Full o...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 сеп 10:15MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005g...


36.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Scania R420 2006god. vo odlicna vozna sostojba. Za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Prikolicar Mega 2006god. Vo odlicna sostojba, kamionot se prodava por...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Kamion Volvo komplet so prikolka

Se prodava kamion Volvo 440 2008god. komplet so prikolka mega 2008god...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 сеп 23:47Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet

Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet vo super sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 20:41PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 сеп 08:56VETROBRANI ZA MERCEDES

Vetrobran od 8 14 Vetrobran od atego Kompletni so site drzaci imam p...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi sofer sajma 809 813 i hanomak

Sofer sajma 8 13 i hanomak imam se za niv


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:16Kiper

Se prodavaat ili menuvaat dva kiper I MAN TGS35.400 so sredeni dokume...


80.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:57IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:00Ponudete 385/55/19.5

ponudete 385/55/19.5 so sliki i cena


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 авг 14:36Iveco 5

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi....


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

24 авг 13:24DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официја...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 авг 12:34Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам