Кичево
                   
724 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 10:52MERCEDES E220 EVO “Elegance” -09

uvezena od CH! plateni site davacki do registracija! 350.000 km. so...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 10:52Mercedes C 220 Avantgarde

MERCEDES C220 CDI-- --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --TEMPOMAT --BORD ...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 13:00BMW F10

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km Od oprema ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 10:13Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 09:52Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 07:50alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 04:09fiat punto 1.2 gracka ekonomicna kola eftina

fiat punto 1.2 pominata reg


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 04:09fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 04:09Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 23:38Opel Zafira 1.9 150ks Zamena

registrirana servisirana 7 sedista euro kuka novi zimski gumi full...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 22:15Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 22:13Mercedes E 350 4 matik 2012 kako nov

Mercedes e 350 cdi 4 matik kako nov ot shvajcarija so full oprema dis...


19.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 17:59Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


14.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 17:58Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 17:37Ford fokus 1.8 dizel reg so zelen karton

Ford focus 1.8 dizel reg so zelen karton pali vozi


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 17:15Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 17:04Bmw318 e46 benz reg moze zamena

Cuka na ventil ili lance zadni novi gumi reg do leto moze zamena. 0...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 14:03AUDI A3 2.0 170hp 2x S-Line

Audi A3 2.0 170hp 2X S-line S-line fabricki branici,spojleri S-li...


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
Кичево

Автомобили

22 ное 13:17Audi A4 1.9 TDI

Se prodava Audi A4 1.9 TDI vo originalna sostojba kako od fabrika nem...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 12:13Mercedes-Benz C200 CDI 2005 Facelift redizajn

MERCEDES BENZ C200 CDI W 203 super sostojba , se e fabricko na nego n...


5.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 11:46BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 08:52Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 08:13Fiat Linea 1.4 Benzin/plin prv sopstvenik

Prodavam Fiat Linea 1.4 Benzin/plin - prv sopstvenik, kupena od avto ...


3.690 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 00:32Reno Megan karavan 1.5 dci 2007

Meganot e tip top, komplet ispraven, servisiran i registriran! Zamena...


2.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 23:14Passat 1.8 T

Prodavam passat 1.8 t Benzin odlicno socuvan mali karoseriski zabeles...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 16:39Pezo 106 XS 1.4 registrirano cela godina mozi i zamena

Pezo 1.4 benzin mnogu brzo servisirano registrirano cela godina bez v...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 16:24Peugeot 207cc 1.6 benzin 2008/9

117.000 km kolata koga ke zagree trokira Krovot ispraven stegnata k...


3.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 15:53Mercedes-Benz E200

SAMO ZA MERAKLII I SERIOZNI KUPCI BEZ NIKAKVI ZAMENI SAMO KESS CENA...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 15:06Lada niva 1.6

Ispravna podignata neregistrirana Plin bez atest


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:43Fiat Fiorino panorama 1.7 D

Pali vozi 1.7 diesel Registacija istecena


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:43Chevrolet AVEO

Kolata e TOP bez maaana, 1.2 benzin 2010 godina potrosnja minimalna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:11Bmw F01 730d Individual 2009/10 Mozna zamena.


Registrirana cela godina. Servisirana mal i golem servis. Smeneti ...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:00Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 23:50BMW E61

Kolata e super , servisirana na vreme Uvezena od swiss


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 20:45Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 19:18Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


5.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 14:01Opel Astra 1.9 TDI AUTOMATIC

Opel astra 1.9 tdi 2008 godina Automatik So full oprema So novi ...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 13:00Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa 1.2 benzin so fabricen plin servisirana komplet zimski gum...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 12:41Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 10:28Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам