Скопје Центар
                   
420 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ORBITREK!! PRMOTIVNO VO BIDIFIT!! OGRANICENI KOLICINI

https://bidifit.com/ AIR ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLE...


10.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 15:45Продвам НОВИ грипови со рокчиња и траки за волан за RoadBike

Се продаваат НОВИ грипови (рачки) со рокчиња квалитетни многу добри =...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 14:20Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шиш...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 14:19Нов велосипед 18 брзини

Продавам нов велосипед. Купен од Riversoft, има и гарантен лист со фи...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 11:42PRODAVAM VELOSIPED SPRINT APOLON ALL TERRAIN COMFORT DESIGN

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 окт 10:00California

☑️City bike California 28" Ram48cm, M/L so shimano RevoShift shalt...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 окт 09:49PRODAVAM TOCAK SOBIM BOXER SHIMANO SISTEM UTILITY BIKE 26''

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


13.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 окт 09:59VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 окт 07:51Bont Vaypor S

Se prodavaat novi Bont Vaypor S 44.5 ili 280 mm vnatresna dolzina ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 окт 16:02FIXIE

VO ODLICNA SOSTOJBA


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:56MONGOOSE TYAX COMP

MONGOOSE TYAX COMP 26 INCI TRKALO VO ODLICNA SOSTOJBA


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:56NOVA KACIGA ZA VELOSIPED

NOVA KACIGA ZA VELOSIPED - VISOK KVALITET


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ODLICNO SOCUVAN VELOSIPED

STAKLO SOCUVAN VELOSIPED EUROBIKE SO SITE FABRICKI DELOVI, VOOPSTO NE...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ROAD BIKE

CENTURION GOLEMINA 56cm


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ROAD BIKE - ROAD BIKE - IZOART PRO DISC

☑️STEVENS ❗Se prodava Stevens izoart pro disk carbon RAM viluska ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Road bike&Road bike

Focus carbon germanski brend, golemina na ram 56 XL ☑️Oprema Viluska...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Gratski velosiped 28"

Raleigh premium aluminium ram britanski brend, golemina na ramka 65cm...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08велосипед градски

Се продава велосипед градски во беспрекорна состојба сена 165е.


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Velosiped

Gratski velosiped DRiVE 1x7 brzini integriran, sr sunotr viluska, pro...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Cube Attention SL - XL

Se prodava Cube Attention XL so oprema : Rock Shox viljuska Broj za ...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 окт 19:17GIANT XTC ADVANCED 29ER

Se prodava skoro nov bez nikakva mana MTB GIANT XTC ADVANCED 29ER kom...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 окт 13:00PRODAVAM VELOSIPED E-BIKE KTM BLITZ CITY PROJECT EGSTON 28''

PRODAVAM MEHANICKO ELEKTRICEN TOCAK KTM - BLITZ SHIMANO CITY PROJECT ...


20.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 окт 10:30SE PRODAVA VELOSIPED

Se prodava Capriolo velosiped kupen pred edna godina(15.000 den.).Mal...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 окт 14:53Kupuvam Road bike.Velosiped Pinarello,Specialized.Plakam kes

Kupuvam Road bike velosiped. Pinarello, Specialized, Trek, Canyon, G...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 окт 14:31Specialized Riprock 20" Detski

se prodava detski kvaliteten velosiped so diskovi od poznatata firma ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 окт 22:28Hibrid velosiped

Se prodava Head Aspen. Hidraulika tektro, vilushka so lock out, deore...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 окт 11:08GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba

GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba Cvrst i izdrzliv, pogoden ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 окт 14:26PRODAVAM TOCAK SPRINT APOLON ALLOY ALL TERRAIN COMFORT 26''

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


28.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 окт 11:30KACIGA ZA VELOSIPED

NOVU KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55RAMKA ZA ROAD BIKE

Aluminiumska ramka za road bike dimenzija 57-58 tel 075 248 405


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55FIXIE SINGLE SPEED

KORISTEN ORIGINALEN SO KVALITETNI DELOVI tel 075 248 405


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55INTERBIKE MOLNA

INTERBIKE MOLNA velosiped kako nov so originalna fabricka oprema Shim...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55CENTURION ROAD BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55VOLAN ZA VELOSIPED

NOV VOLAN ZA VELOSIPED 700 MM CENA 700 DEN. 800 MM CENA 800 DEN. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55MONGOOSE TYAX COMP

VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:55CANYON 26

Koristen planinski tocak CANYON golemina 26 inci tel 075 248 405


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:54ROAD BIKE

KORISTEN ROAD BIKE VO DOBRA SOSTOJBA, tel 075 248 405


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 окт 10:54Prodavam koristen BIGSHOT ednobrzinec

Prodavam BIGSHOT golemina na ram M (56 cm), ednobrzinec, mnogu malku ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 окт 12:58BIXS 27,5gumi M17velicina

Shimano oprema 3x8 Shimano hidraulika diskovi 180mm160mm nazad Veli...


310 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 окт 18:38Alpina uvoz od ch

Zenski Alpina


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 окт 06:53Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам