Скопје Центар
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SPECIALIZED HARDROCK EN14766

Prodavam Specialized Hardrock EN14766 https://bikeindex.org/bikes/...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 21:22Specialized Rockhopper Sport 29" size M

Се продава Specialized Rockhopper Sport тркала 29" величина M опр...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 21:09Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 18:30NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:31Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 15:35Bianchi, Campagnolo

Bianchi - реплика Големина на рам 57cm Campagnolo 980 - заден мен...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31Bianchi, Shimano 105

Bianchi - реплика Големина на рам 57cm Комплетна опрема Shimano 1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31Bianchi, Shimano 600 Arabesque

Bianchi - РЕПЛИКА Големина на рам 59cm Комплетна опрема Shimano 6...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31Koga Miyata Randonneur Extra - Gravel/Touring

Koga Miyata Randonneur Extra Gravel/Touring Големина на рам XL D...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31Cilo, Reynolds 531, Shimano 600

CILO Reynolds 531 - цевки Големина на рам 57cm Комплетна опрема ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31ATALA 80-ти

ATALA 80-ти Комплетно реставриран, нова фарба, нови стикери Големин...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED HOTROCK 24 SHIMANO OPREMA

SE PRODAVA VELOSIPED SPECIALIZED 24 MODEL HOTROCK SO SHIMANO KOMPLETN...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:25PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 MTB ALU FRAME SHIMANO FULL

PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 ALUMINIUM FRAME 100% MTB SO FULL SHI...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:25PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:25PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:24Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед) Podetalno na p...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:15MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. On Sale

Se prodava MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. so acera i altus prenos, ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:11  НОВ ОГЛАС

Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:29Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Bike 2021 г.

Продавам велосипед Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Mountain B...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:31Држачи за бидон-шише многу квалитетни еластични во разни бои

Се продаваат нови квалитетени држачи за бодини(шишенца) држачите се м...


140 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:52Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:52Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и д...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:50Се продаваат нови калници за 24",26"и28" браници се одлични

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРАНИЦИ ЗА ВЕЛОСИПЕД НОВИ ЗАПАКОВАНИ КВАЛИТЕТНИ : ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:45Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 6900 Fanatik 5500


5.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:36Velosiped/Tocak

Velodiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:06НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТН...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:02Нови торбички за под седиште и за на рамката на велосипедот.

Се продаваат нови торбички за под седисште со можност за зголемување ...


240 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:02Продвам НОВИ грипови со рокчиња и траки за волан за RoadBike

Се продаваат НОВИ грипови (рачки) со рокчиња квалитетни многу добри =...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:02Се продаваат нови кациги квалитетни кацигите се стандардни

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КАЦИГИ ЗА ВЕЛОСИПЕД МНОГУ ЛЕСНИ СО СПОРТСКИ ИЗГЛЕД ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:01НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ ВОДООТПОРНИ СО 15 ФУНКЦИИ.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ БРЗИНОМЕТРИТЕ СЕ КВАЛИ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:01E-City Bike HERCULES ROBERTA On Sale

Se prodava E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 2015g. so Bosch Activ l...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:00E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:00ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,МОТОР.. ОД КРАДЦИ СО **АЛАРМ**

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ АЛАРМИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 17:51НОВИ ТЕРМО МАСКИ СО ФИЛТЕР ЗА ЛИЦЕТО, ВРАТОТ И ЦЕЛАТА ГЛАВА

СЕ ПРОДАВААТ НЕОПРЕНСКИ НОВИ ТЕРМО МАСКИ ЗА ЗАШТИТА ОД ЛАДНИ ВРЕМЕНСК...


120 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 17:49Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шиш...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 17:49НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСКИ ЗА СЕДИШТЕТО И НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСИ ЗА СЕДИШТЕТО ОД ВЕЛОСИПЕДОТ ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 17:49Продавам нови ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА со сите додатоци квали.

Се продаваат НОВИ ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА комплет со сите додатоци мн...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 17:48CAPRIOLO LEVEL 9.3 NOVI VELOSIPEDI !!!

Se prodavaat novi Capriolo Level 9.3 So 2 godini garancija, 29 Guma ...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 14:10Single speed velosiped

Идеално за 165-175 цм висина Една брзина Freewheel тркала: 28 инчи Th...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 јан 13:27Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 јан 18:21Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам