Скопје Центар
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tocaci povolno

Polovni tocaci. Popust ako se zemat dva ili poveke tocaci.


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 јан 18:21CAPRIOLO SUNRISE TOUR 28

Се продава прекрасен градски велосипед CAPRIOLO SUNRISE TOUR 28”, куп...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 јан 15:10NOV aluminiumski city bike

Prodavam nov velosiped, vozen nekolku pati germanaki aluminiumski so ...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 јан 10:57MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


22.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јан 23:39PRODAVAM VELOSIPED E-BIKE KTM BLITZ CITY PROJECT EGSTON 28''

PRODAVAM MEHANICKO ELEKTRICEN TOCAK KTM - BLITZ SHIMANO CITY PROJECT ...


20.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јан 10:00Specialized Elite model 2019 godina

Specialized Elite model 2019 godina Golemina M Oprema Tiagra F...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јан 01:18DETSKI VELOSIPED PLASMA BOOSTER 24"

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e mnogu ma...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 20:40Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 15:42TREK MARLİN

Vo extra sostojba Zacuvan 29er XXL ram 2x8 Shimano Altus Hidrau...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 02:43SPECİALİZED

Vo extra sostojba Redıvno se vozi nee ostaven na strana i da sedi 2...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 02:33PRODAVAM OLMO

tocakot e racna izrabotka


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 јан 14:53PRODAVAM ZENSKI TOCAK

Tocako e ispraven sve fukcionira na nego Germansko proizvostvo


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 јан 14:53Prodavam detski velosiped tocak велосипед точак

Prodavam detski velosiped BOOSTER PLASMA 200 20", Golemina na trkal...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 јан 14:32velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 јан 21:42Детски точак

Продавам добро сочуван детски точак


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 јан 10:23Jamis SX

Prodavam socuvan Jamis SX tocak so disk kocnici, shimano Alivio i pre...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 јан 10:23Velosiped odlicno socuvan

Velosipedot e odlicno socuvan so komplet simano oprema go prodavame z...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 јан 21:17Се продава женски велосипед

Се продава женски велосипед/точак. Максимално визуелно сочуван. Голе...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 јан 14:45Canyon RoadLite A.L5

Se prodava Canyon RoadLite edinstven vo Makedonija. Golemina na tr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
950 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 јан 14:45Specialized Model Aless

Specialized model Aless kupen od Skopje Prosport vozen mnogu malce ...


50.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 јан 06:11MNOGU KVALITETEN AMERICKI VELOSIPED

Prodavam extra velosiped CANNONDALE od Americko proizvodstvo sosit...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јан 18:39FOCUS

Alu ram M velicina 3x7 brzini Shimano acera Pogon SUNTOUR Amortizer S...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јан 13:43City -trekkung bike BULLS

Se prodava city-trekking bike BULLS, KAKO NOV!!! M/L velicina 3x7...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јан 13:43Se prodava GIANT Ravel kako nov!!!

Velicina L 29 trkala Full shimano ALIVIO Hidraulika disc kocnici Kak...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јан 13:43Prodavam tocak MAX Hoonigan

Prodavam tocak max hoonigan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јан 10:01ELEKTRO VELOSIPEDI

Prodavam elek. velosiped od markata Focus L golemina ili menuvam za...


1.390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 јан 23:46PRODAVAM VELOSIPED "HACKER " SO MEHANIZAM SHIMANO

Se prodava velosiped marka Hacker hood,kupen pred 3 god od prodavnica...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 јан 22:29PRODAVAM TOCAK SOBIM BOXER SHIMANO SISTEM UTILITY BIKE 26''

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


10.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
13.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 јан 20:20VELOSIPED

montana 27.5


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 јан 12:32Продавам велосипед БМС германски урбан

Велосипедот е во одлична состојба .


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јан 21:38Cube Reaction GTC SL

Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan,tezok 10kg, bez dodatni vlozuva...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јан 21:36E-City Bike HERCULES ROBERTA On Sale

Se prodava E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 2015g. so Bosch Activ l...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јан 08:58ROAD BIKE SINGLE SPEED UNIKAT

ROAD BIKE SINGLE SPEED UNIKAT TEL 075 248 405 TEL 075 248 405 N...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јан 01:21Scott voltage 20"

Tocaceto e vo top sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 16:17Road bike

Road city bike hand made 8kg


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 12:23Specialized rockhopper expert 29er

Tiptop Shimano Deore 2x10 TECTRO Kocnici 180mm so 160mm SR Santhou...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 12:19LAMPA ZA VELOSIPED SO MALI DIMENZII

MNOGU SILNA LAMPA ZA VELOSIPED SO MALI DIMENZII SO BATERIJA NA POLNEN...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 09:46TORBICKA ZA VELOSIPED

NOVA TORBICKA ZA VELOSIPED, SE MONTIRA NA KOLCE, POD SEDLOTO Tel 075...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 09:45SEDISTE ZA DECA 22 Kg

NOVO SEDISTE ZA DECA NOSIVOST 22 Kg Tel 075 248 405


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 09:44PLATFORMA MPEDO

Kvalitetni pedali Mpedo, cena 1600 den Tel 075 248 405


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 09:44Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам