Скопје Центар
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM TOCAK MAX MISSY 3.0 SITY SUSPENSION 18 BRZINI 24''

PRODAVAM TOCAK MAX - MISSY 3.0 SITY SRINTER BIKE STEEL FORK PERFORMAN...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јан 12:30PRODAVAM TOCAK SDB CYCLE CAPRICORN 21 SPEED FULL SHIMANO 26'

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јан 12:00PRODAVAM VELOSIPED MAX LADY BIKE CITY SPRINTER 6 BRZINI 28''

PRODAVAM VELOSIPED MAX - CITY SPRINTER 3.0 LADY BIKE HI-TEN STEEL F0R...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јан 11:30Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija...besprekoren..!!

Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija automatic-tiptronic (ne e elektric...


50.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јан 10:23Giant Talon 29er

Golemina L, vo odlicna sostojba


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јан 09:06dve trkala so gumi 24" i dve trkala 26" site ispravni

prodavam malku koristeni dve trkala so gumi 24" predno, zadno (so zve...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јан 22:30Hitno Evtino kvaliteten velosiped od Germanija

Хитно Евтино, поради селидба, квалитетен велосипед ( Shadou Logan 720...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јан 21:42Нови светла за велосипед светлата одлично светат(квалитетни)

Се продаваат нови светла за велосипед светлата одлично светат свелата...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јан 00:08Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински (квалитетни)

Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински многу лесно се монтира...


220 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 23:49Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10}

Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10} гумите с...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 23:49Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 14:55Продавам нови ракавици МONSTER и FOX во три бои (квалитетни)

Се продаваат нови ракавици MONSTER и FOX за велосипед,мотор и др. во...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 14:55Се продаваат нови калници за 24",26"и28" браници се одлични

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРАНИЦИ ЗА ВЕЛОСИПЕД НОВИ ЗАПАКОВАНИ КВАЛИТЕТНИ : ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 14:54Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и д...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 14:54НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТН...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 14:54Се продаваат нови кациги квалитетни кацигите се стандардни

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КАЦИГИ ЗА ВЕЛОСИПЕД МНОГУ ЛЕСНИ СО СПОРТСКИ ИЗГЛЕД ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 дек 17:00Нови торбички за под седиште и за на рамката на велосипедот.

Се продаваат нови торбички за под седисште со можност за зголемување ...


240 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 дек 16:59Продвам НОВИ грипови со рокчиња и траки за волан за RoadBike

Се продаваат НОВИ грипови (рачки) со рокчиња квалитетни многу добри =...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 дек 16:57FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 дек 15:51Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-cit...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 дек 13:15VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 дек 10:53ALUMINIUMSKI VELOSIPEDI SHIMANO OPREMA SO DISKOVI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-26-...


15.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 дек 16:09Bont Vaypor S

Se prodavaat novi Bont Vaypor S 44.5 ili 280 mm vnatresna dolzina ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 дек 11:40PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED HOTROCK 24 SHIMANO OPREMA

SE PRODAVA VELOSIPED SPECIALIZED 24 MODEL HOTROCK SO SHIMANO KOMPLETN...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 дек 12:44PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 MTB ALU FRAME SHIMANO FULL

PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 ALUMINIUM FRAME 100% MTB SO FULL SHI...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 дек 10:57PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 дек 10:57PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


14.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 дек 10:57PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATIO...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 11:15Velosiped 28 alumin uvezen od CH 072 585027

28 alumin uvezen od svajcarija


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 08:20Zenski velosiped

Uvezen od ch


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 08:20Mondia zenski uvezen od ch

Mondia uvezen


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 08:20Alpina uvoz od ch

Zenski Alpina


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 08:20Giant cadeks Karbon 26

Giant carbonski 26 uvezen od ch


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 дек 08:19Scott Genius 710

Scott Genius 710 Golemina: M Oprema XT/SLX Trkala 27.5 tubeless Disko...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 дек 18:22PRODAVAM TOCAK SPRINT APOLON ALLOY ALL TERRAIN COMFORT 26''

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


26.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
30.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 дек 11:11Velosiped PUMA city bike 24''

Prodavam kompletno ispraven velosiped so Shimano menuvaci,


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 дек 21:30BIXS 27,5gumi M17velicina

Shimano oprema 3x8 Shimano hidraulika diskovi 180mm160mm nazad Veli...


310 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 дек 10:16Bianchi Oltre XR2 size:55 Full Durace + carbon wheels

Se prodava Bianchi XR2 full carbon + full Durace so Planet X trkala v...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 дек 15:11Ideal Velosiped City Life zenski

Ideal velosiped kako nov so svetla dinamo nov vo prodavnica e 28000 d...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 дек 14:02Pinarello Montello 1989, Columbus SLX

Pinarello Montello 1989, Columbus SLX Комплетно реставриран, нова фа...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 дек 16:13Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам