Скопје Центар
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам електричен велосипед FELT QX85

Продавам електричен велосипед FELT QX85. Велосипедот е во одлична со...


44.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 дек 08:38Детски точак од 3-5 год

Продавам скоро ново точаче за девојче до 5 години со помошни


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 дек 19:23Velosuped marka Giant

Velosupedot e vo odlicna sostojba,komletno ispraven so novi gumi i s...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 дек 11:14Се продава средна осовина за велосипед многу квалитетна.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СРЕДНИ ОСОВИНИ СО МАШИНКИ ЛАГЕРИ МНОГУ КВАЛИТЕТНИ И...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 дек 04:12VELOSIPED TOP LIFE GERMANSKI KVALITET VELOSIPEDI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-29-...


17.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28Алуминиумски велосипеди со врвен квалитет!

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/de/ Како да нарач...


13.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28VELOSIPED ITALY SHIMANO VRVEN KVALITET

https://bidifit.com/ НАРАЧАЈ НА 070609659 🚴‍♂️ Велосипеди 🚴‍♂️...


13.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28Продавам нови квалитетни држачи за мобилен со ротација.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КВАЛИТЕТНИ ДРЖАЧИ ЗА МОБИЛЕН СО РОТАЦИЈА ДРЖАЧИТЕ С...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 21:40НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСКИ ЗА СЕДИШТЕТО И НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСИ ЗА СЕДИШТЕТО ОД ВЕЛОСИПЕДОТ ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 17:19Продавам нови ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА со сите додатоци квали.

Се продаваат НОВИ ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА комплет со сите додатоци мн...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 17:16Pointer

Se prodava velosiped, odlicno socuvan, donesen od Belgija, vintage mo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 10:282 Детски Велосипеди

Продавам два половни велосипеди од прв газда, неувезувани :). Schw...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 ное 09:15PEDALI

PEDALI PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VELOSIPEDI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 ное 19:24Biangi

bianggi retro model odlicno socuvan bez zameni za kolekcioneri


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 ное 12:14BTWIN

Prodavam BTWIN suskavec vetro-vodo otporen. Golemina-S Nov.


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 ное 14:24Vintage Villiger San Bernardino G.T. city bike

Vintage Villiger San Bernardino G.T. city bike | - - - - - - - - - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 ное 09:37Vintage Mondia Primavera cruiser/city bike

Vintage Mondia Primuera cruiser bike | - - - - - - - - - - - - - - -...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 ное 09:37НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ ВОДООТПОРНИ СО 15 ФУНКЦИИ.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ БРЗИНОМЕТРИТЕ СЕ КВАЛИ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 20:32Држачи за бидон-шише многу квалитетни еластични во разни бои

Се продаваат нови квалитетени држачи за бодини(шишенца) држачите се м...


140 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 20:29Се продава Road bike, Orbea aqua 56см

Ultegra 2*10 Golemina 56sm Karbonska viluska Karbonsko kolce za se...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 19:31ORBITREK!! PRMOTIVNO VO BIDIFIT!! OGRANICENI KOLICINI

https://bidifit.com/ AIR ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLE...


10.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 15:45Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шиш...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 14:19Нов велосипед 18 брзини

Продавам нов велосипед. Купен од Riversoft, има и гарантен лист со фи...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 окт 11:42California

☑️City bike California 28" Ram48cm, M/L so shimano RevoShift shalt...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 окт 09:49FIXIE

VO ODLICNA SOSTOJBA


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:56MONGOOSE TYAX COMP

MONGOOSE TYAX COMP 26 INCI TRKALO VO ODLICNA SOSTOJBA


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:56NOVA KACIGA ZA VELOSIPED

NOVA KACIGA ZA VELOSIPED - VISOK KVALITET


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ODLICNO SOCUVAN VELOSIPED

STAKLO SOCUVAN VELOSIPED EUROBIKE SO SITE FABRICKI DELOVI, VOOPSTO NE...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ROAD BIKE

CENTURION GOLEMINA 56cm


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 окт 21:55ROAD BIKE - ROAD BIKE - IZOART PRO DISC

☑️STEVENS ❗Se prodava Stevens izoart pro disk carbon RAM viluska ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Road bike&Road bike

Focus carbon germanski brend, golemina na ram 56 XL ☑️Oprema Viluska...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Gratski velosiped 28"

Raleigh premium aluminium ram britanski brend, golemina na ramka 65cm...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08велосипед градски

Се продава велосипед градски во беспрекорна состојба сена 165е.


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Velosiped

Gratski velosiped DRiVE 1x7 brzini integriran, sr sunotr viluska, pro...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 21:08Cube Attention SL - XL

Se prodava Cube Attention XL so oprema : Rock Shox viljuska Broj za ...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 окт 19:17GIANT XTC ADVANCED 29ER

Se prodava skoro nov bez nikakva mana MTB GIANT XTC ADVANCED 29ER kom...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 окт 13:00Kupuvam Road bike.Velosiped Pinarello,Specialized.Plakam kes

Kupuvam Road bike velosiped. Pinarello, Specialized, Trek, Canyon, G...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 окт 14:31GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba

GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba Cvrst i izdrzliv, pogoden ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 окт 14:26Mtb corratek expert 26ka

Tocakot e donesen od svajcarija ovaa sezona Deore prenos napred naza...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 сеп 21:23Cube Analog M

Se prodava odlicno socuvan Cube analog so golemina na ramka 17inch i ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 сеп 22:22Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам