Скопје Центар
                   
424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricen Velosiped GIANT

Velosiped Elektricen GIANT Talon E+3, golemina XL, 29 ki trkala, ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јул 17:38PRODAVAM TOCAK SOBIM TORNADO SUSPENSION 18 SPEED SHIMANO 26'

PRODAVAM VELOSIPED SOBIM TORNADO DOUBLE SUSPENSION UTILITY BIKE, AMOR...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јул 12:00Алуминиумски велосипеди со врвен квалитет SHIMANO OPREMA

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-26-...


12.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 јул 09:56TOP LIFE LADY ALUMINIUMSKI SHIMANO 28' GERMANY

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/de/ Како да нар...


17.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 јул 09:56Tocace top za samo 800 den

Tocaceto so funkcionira sve za samo 800den


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 јул 14:09Prodavam skroz NOV MERIDA BIG.NINE 20 MT 29"

Prodavam MERIDA BIG.NINE 20 MT 29", dobien na nagradna igra, nikogas ...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 јул 14:54BMX velosipedi uvezeni od USA

Продавам два половни велосипеди BMX добро очувани. Двата се донесени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јул 10:14Detski velosiped

Prodavam detski velosiped Tel za kontakt :076 485 906


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јул 08:38Sprint Leopard Mountain Bike

Mnogu socuvan velosiped so 18 brzini... Shimano brzini... Preden a...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јул 12:22Elktricen Velosiped poloven Cube

Prodavam Elektricen velosiped Cube, 29 ka trkala, 19 ka ram model A...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јун 16:53Pinarello Treviso Columbus GPX

campagnolo veloce 2x10


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јун 10:33Dura Ace road велосипед големина 54

Се продава целосно реставриран road велосипед со опрема Shimano Dura ...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јун 10:30Colnago Master Elegant - Columbus EL

Се продава Colnago Master road bike со Columbus EL цевки. Големина М-...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јун 10:30Cube Attention

Se prodava Cube Attention kupen od Probike. Tochakot e mnogu malce vo...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 јун 03:01NOSAC NA KAMERA

Nov remen nosac na Go Pro kamera Tel. 075 248 405


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 јун 18:02Prodavam sochuvan velosiped MAX

Prodavam sochuvan velosiped MAX. Tochakot ima 18 brzini. Tel.za ko...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јун 19:03Kona Stinky Velosiped

Se prodava Kona Stinky, so solidna oprema za DH/freeride. Za poveke i...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јун 11:16gradski tocak

Prodavam nov velosiped.


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 12:46PASSION MAN 26 /18HT zeleno 2

Продавам половен велосипед Capriolo Passion Man. Многу кратко време к...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 16:26Se prodava BMX GT

Se prodava BMX marka GT kontakt 078 227766 Ace


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 07:34NOVI PEDALI ZA VELOSIPED

NOVI PEDALI ZA VELOSIPED 075 248 405 075 248 405 075 248 405 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 мај 19:06RACKI GRIPOVI ZA VELOSIPED

NOVI RACKI GRIPOVI ZA VELOSIPED SO STEGI Tel 075 248 405


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 мај 08:57Velosiped - Focus model-whistler core

Focus model-whistler core. edna godina star,mnogu malku vozen kako no...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 апр 21:49Prodavam velosiped, single speed

Prodavam single speed velosiped, 54 cm ram i 28 trkala. Damjan, 0...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 апр 14:40TOP LIFE LADY ALUMINIUMSKI SHIMANO 28' GERMANY

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/de/ Како да нар...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 апр 08:23SVETLO ZA VELOSIPED

NOVO SVETLO ZA VELOSIPED SE POLNI SO USB KABEL Tel 075 248 405


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 09:46PRODAVAM VELOSIPEDI OD POVEKE VRSTI I GOLEMINI.

INFORMACII NA TEL. 075 214 040 DRAGI PRODAVAM VELOSIPEDI OD POVEKE...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 апр 16:59Mongoose TYAXcomp

Добро сочуван, со мерак возен, во одлична состојба. 200€ не е фикс...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 апр 14:48Pomosni trkala za detski velosiped

novi nekoristeni


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 апр 14:24SCOTT SUB CROSS 50 MEN 2021 NOV

Не е возен купен е од Bike Market 35000ден на 01.03.2021 не е од увоз...


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мар 18:04Продавам нови електронски свирки на батерии за велосипед.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ЕЛЕКТРОНСКИ СВИРКИ ЗА ВЕЛОСИПЕД,МОТОР ИЛИ АВТОМОБИЛ...


110 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 16:36НОВИ СВЕТЛА НЕОНСКИ ЗА ВЕНТИЛОТ И СВЕТЛА ЗА ЖИЦИТЕ,КАВАЛИТЕТ

СЕ ПРОДАВАМ НОВИ СВЕТЛА НЕОНСКИ СЕ МОНТИРААТ НА САМИОТ ВЕНИТИЛ ОД ГУМ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 16:29Се продава половен велосипед

Се продава половен велосипед - 4 години, модел HOOP HACKER, големина ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мар 13:50Scott 27.5

Scott 27.5 Shimano Deore 3x9speed Amortizeri na bllokadum Kao no...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 фев 10:40Rockrider 27.5

Rockrider 27.5 Shimano alivio 2x9speed Kao novo Bicikle se nalaz...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 фев 10:39Prodavam Mongoose Tyax

Velosipedot e odlicno socuvan, novi nadvoresni gumi Schwalbe. Golemin...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 фев 16:12Specialized Sirrus Single Speed

Се продава Specialized Sirrus vintage model Road Bike склопен како Si...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 фев 13:08ruski tocak nov kontras

prodavam nov ruski tocak klasicen samo 50.e inf 078287280


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 фев 08:42Poni Rog Ljubljana

Продаавам Poni велосипед Rog Lubljana во исправна состојба целосно ре...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 јан 13:00velosiped za deca

od 1800den do 4500den za deca od 2godini do 10 na golemo i malo


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 јан 19:55Страна 7 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам