Скопје Центар
                   
429 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Detski Velosiped Tocak

Se prodava detski velosiped tocak KAPRIOLO,RAM 20 " golemina malku ko...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 мар 19:10Промовирано

Prodavam Mongoose Tyax

Velosipedot e odlicno socuvan, novi nadvoresni gumi Schwalbe. Golemin...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 фев 16:12Specialized Sirrus Single Speed

Се продава Specialized Sirrus vintage model Road Bike склопен како Si...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 фев 13:08ruski tocak nov kontras

prodavam nov ruski tocak klasicen samo 50.e inf 078287280


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 фев 08:42Poni Rog Ljubljana

Продаавам Poni велосипед Rog Lubljana во исправна состојба целосно ре...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 јан 13:00velosiped za deca

od 1800den do 4500den za deca od 2godini do 10 na golemo i malo


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 јан 19:55detski velosiped

12'' od 2'000 - 3'200 16'' od 3'000 - 4'200 18'' od 3'300 20'' od ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 јан 19:55SPORTSKI RANCI

Novi sportski ranci vo nekolku boi, od 22 do 32 litri cena 800 den, s...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јан 09:33НОВИ ВНАТРЕШНИ ГУМИ *KENDA*,*Rubena*.. :20",24'',26",28",29"

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ВНАТРЕШНИ ГУМИ **KENDA**,**Rubena** ГУМИТЕ СЕ ИЗРАБ...


140 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 17:45Се продаваат сајли за заклучување на вашиот велосипед

Се продаваат нови безбедносни сајли кој го заштитуваат вашиот велосип...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 17:45НОВИ ДЕЛОВИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ **ЕХСТРА ЦЕНИ**

Се продаваат нови делови за велосипеди ЕХСТРА ЦЕНИ деловите можат да ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 дек 12:08Продавам НАЛЕПНИЦИ SHIMANO ЗА РАМКАТА И ЗА БАНДАЖИТЕ НА ВЕЛ.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАЛЕПНИЦИ SHIMANO ЗА РАМКАТА И КРУЖНИ ЗА БАНДАЖИ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 дек 16:42Продавам нови надворешни гуми **RUBENA** 26" во три бои.

Се продаваат нови наворешни квалитетни гуми *RUBENA** гоелмина 26" г...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 дек 16:42НОВИ ПУМПИ СО **БАРОМЕТРИ** ЗА ВЕЛОСИПЕД,МОТОР,АВТОМОБИЛ...

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ПУМПИ СО **БАРОМЕТРИ** ПУМПИТЕ СЕ ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 дек 16:28Се продаваат нови ретровизори за на воланот на велосипедот.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ РЕТРОВИЗОРИ ВЕЛОСИПЕД,МОТОР...СЕ МОНТИРААТ НА КРАЈО...


90 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 дек 16:41NOVI RANCI 22 i 32 LITRI

Novi sportski ranci vo nekolku boi, od 22 do 32 litri cena 800 den, s...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 дек 10:27NOVI SPORTSKI RANCI

Novi sportski ranci vo nekolku boi, od 22 do 32 litri cena 800 den, s...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 дек 10:27ALUMINIUMSKI VELOSIPEDI SHIMANO OPREMA VRVEN KVALITET

https://bidifit.com/ VELOSIPEDOT E KARBONSKA RAMKA SO KARBONSKI VL...


11.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 дек 08:43Продавам НОВИ бандажи алумнски голем:24'',26",28" квалитетни

Се продаваат НОВИ бандажи алумнски големини:20",24'',26",28" комплетн...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 16:45detcki velosiped tocak

12' + 2'000 Dragon ball 12' = 2'200 -3'200 16' = 2'500 - 4'500 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 ное 11:27velosiped

razni golemina of 2 godini do 10 na golemo I malo


2.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 ное 11:26Ht 29er

HT 29er Shimano acera 3x8speed Kao novo Bicikle se nalazi u Gnil...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 ное 09:23SEDLO

NOVO SEDLO VINAGE DIZAJN Tel 075 248 405


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

17 ное 12:39STEM-ALUMINIUMSKI

KVALITETEN STEM ALUMINIUM DOLZINA 80mm CENA 500 DEN. Tel 075 248 ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

17 ное 12:39NOVI DRESOVI

NOVI DRESOVI ZA VOZENJE VELOSIPED, ORIGINALNI BRENDOVI CENA 800 DEN....


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

17 ное 12:39Moze zamena za pogolem

Vo ispravna sostojba so 2 novi gumi Se gleda po slimite


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 ное 00:03Stuff 29er

Stuf 29er Shimano 3x8speed Kao novo Bicikle se nalazi u Gnilane-...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 окт 11:42OTKUP NA MOUNT BIKE TOCACI

Otkupuvam ponovi socuvani mount bike tocaci. Prakajte realni ponudi....


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 окт 12:51KONA COWAN велосипед

071484313 Никаков проблем нема,точак е во топ состојба. 071484313


475 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 окт 14:08Velosiped CUBE

Velosiped CUBE vo odlicno stanje. Oprema: Shimano Deore XT Kocnici so...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 окт 06:04Женски велосипед / точак Castello, со додатни делови Shimano

Женски велосипед / точак Castello, со додатни делови Shimano. Тел....


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 окт 19:09Продавам 3 половни велосипеди. 2 детски и 1 за возрасни.

Продавам половни велосипеди од прв газда, неувезувани :). Schwinn ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 окт 20:55Prodavam polam mirage

Prodavam polam mirage 26 odlicno socuvan


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 сеп 10:19velosiped

razni golemina of 2 godini do 10 na golemo I malo


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 сеп 17:47VELOSIPED(bike) Ghost Kato 2018 27.5 S

Prodavam Velosiped Ghost so Mali grebnatini za poveke sliki na Viber


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 сеп 10:48Besjani Bike - Bike Shop

Bicycle Bicycle parts Accessories Buy online Facebook instagtam ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 сеп 08:12Zenski velosiped

Se prodava zenski velosiped Caprice


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 сеп 15:21Tricikel Sempion Velosiped

Odlicen Tricikel so alu ram, Shimano paket. Mnogu malku koristen. Kup...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 сеп 09:35Fuji 27.5

Fuji 27.5 Shimano acera 3x8speed Kao novo Bicikle se nalazi u Gn...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 авг 11:38White 29er

White 29er Shimano 3x7speed Kao novo Bicikle se nalazi u Gnilane...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 авг 17:44Capriolo DIAVOLO 600 FS ВЕЛОСИПЕД

Добро сочуван и малку користен женски детски велосипед.


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 авг 14:07Страна 8 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам