Струга
                           
145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен стан(НОВ) во Струга!

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга! ✅Прекрасна локациј...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

16 мај 12:41Промовирано

FOR. RENT

Se izdava na podold period namesten Jepet me qira per perjudh me te g...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 13:00Se izdava stan so veceri

Se izdava stan vo Struga blizu Versus plazata so pogled kon ezero, se...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 15:38SE PRODAVA STAN

se prodava stan na ul.Marsal Tito kaj" RAMSRORE, " stanot e na5-ti ka...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 17:08Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 15:52STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 мар 18:46Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 мар 11:10Se izdava stan pod kirija

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.Н...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 мар 18:52LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA 50M OD EZERO

Se prodava stan na 4 kat vo mirna zgrada pozadi FON na 50m od ezeroto...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 фев 08:34ИМПЕРИЈА – Стан 46м²

Шифра Ц 114/1 Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 20:02Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:19Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:17Stan od 64m2 - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 64m2 na Ul. Risto Krle. So sleden raspored: - Dn...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:14Се изнајмува двособен апартман на 20 метри од плажата

Се изнајмува комплетно уреден апартман во нова зграда во строг центар...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 јан 18:43NOV OBJEKT NOVI STANOVI

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јан 16:25Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јан 17:27Се продава стан во Струга,целосно наместен

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште насп...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 21:52Se prodava nov stan 49m2

Se prodava nov stan 49m2 Cist imoten list. Info samo na tel: 071666665


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 дек 15:50NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

13 дек 22:44Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 01:06Se izdava stan ili sobi

Se izdavat stanoj i sobi. Od 25m2, 50m2, 100m2. Info na tel: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 ное 14:28Se bara stan HITNO

Se bara stan za kupuvanje


4 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 сеп 17:39Se izdava apartman

Se izdava apartman od 01.10.2022 do 01.07.2023 Apartmanot se naoga v...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 17:36Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 авг 19:25Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 13:55Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на сам...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 13:00Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 10:22Stan od 73m2 vo Struga

Se prodava stan od 73m2 vo Struga. Lociran e na ul.Veljko Vlahovič, ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 авг 16:59ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2, 3ти спарат, изглед п...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 јул 12:35Se izdava stan za turisti

Se izdava stan za turisti


30 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јул 18:19Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga Sta...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 23:29SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мај 15:30NOV APARTAENT 4+1

Salon,2 sobi ,bania,solar panel ,kujna ,spaiz.2 balkon .Apartamentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 мај 13:00Се продава 4 собен стан на Езерски лозја, Струга

Продавам 4 собен стан од 110кв во Струга, Езерски лозја. На 100м до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 мај 19:38*SAJCESKI * Garsonjera kaj stara avtobuska

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 апр 00:44NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85 m2 me 2 banjo, e mobiluar, me kuzhine.. ndodhet pas shkolles se me...


76.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:43NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85m2 - me nxemje, e mobiluar, xhakuzi+ tush.. +41792335901 Viber


95.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:36Iznajmuvam stan vo Topansko Pole, Cair

Iznajmuvam preubav stan vo Topansko Pole, Cair na prv sprat. Mestoto ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

10 апр 15:23Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам