Струга
                           
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Промовирано

Se prodava apartman vo Evrohotel

So kompletna dokumentacija apartman so 30m2


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јун 00:03Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

18 јун 14:37Барам стан -Kërkoj një banesa

Барам стан со 3 соби и мебел. Јас ќе изнајмувам стан за една година


200 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јун 07:59Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

11 јун 18:21Prodavam stan

Prodavam Stan na ul kej 8 noemvri br. 24/ 1 struga.stanot e za renovi...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 јун 18:16Se prodava garsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

09 јун 16:36Se prodava Stan vo Ezerski lozja Struga

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

08 јун 08:58Kupuvam stan Struga.Kerkoj te blej një apartament Struge

Kupuvam stan vo Struga. Po moznost kaj Fon fakultetot. Ker...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 15:26Shitet Banes 150 m2 me pamje nga Liqeni

🏠 Shitet Banes Duplex 150m2 me pamje nga Liqeni 🛋 Sallon- Kuzhin...


90.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 апр 14:31Se Prodava Stan 96m2 Povolno

Se prodava stan od 96 m2,renoviran i namesten na dobra lokacija: bliz...


68.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 апр 17:26Se kupuva stan

Baram trosoben stan na 2 ili 3 sprat, juzen ili zapaden. Cena okol...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мар 18:47IZDAVAM STAN CENTAR BIHACKA 1

Izdavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II spr...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 11:09PRODAVAM STAN BIHACKA 1 CENTAR

Prodavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II sp...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:58ПРОДАВАМ СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОЗАДИ СЕДМИЦА - РЕНОВИРАН

Prodavam 3 soben renoviran stan 75+5+7m2. Tri Biseri. Cist Imoten Li...


860 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:46STAN VO STRUGA

STANOT E TROSOBEN 87 KVADRATI SO DVE SPALNI SOBI DVE TERASI KOI GLEDA...


4 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 јан 21:09Baram stan pod kirija

Baram ednosoben ili dvosoben stan pod kirija Telefon: 078 457 393


100 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 14:38Luksuzen nov opremen stan vo Struga do plaza

Се продава луксузен, наместен стан од 121 квадратни метра во Струга, ...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 07:12STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 сеп 13:04kupuvam stan

kupuvam stan vo struga ili ezerski lozja do 50m2. kontakt / 078202698


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 јул 12:07KUPUVAM STAN

kupuvam apartman, garsoniera, garsonjera, stan, vo kuka ili zgrada, p...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 јул 12:32kupuvam stan vo ohrid

kupuvam stan vo ohrid nov, vo gradba, ili poloven (moze prazen ili n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 12:27купувам стан во охрид или во стар дојран

купувам стан во охрид, до 40м2, околу болницата или околу билјанини и...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 17:15СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА


12.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 12:28stan

stan


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 јун 21:35Se prodava

Se prodava Stan na ul Gjuro Salaj vo centarot na Struga vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 дек 13:00Se prodava Stan & shitet banes

Se prodava Nov ne koristen Stan, upotreben Samo 2 nedeli... Za povece...


55 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 сеп 22:54Se iznajmuva apartman za studenti

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 14:00Се изнајмува стан во Струга

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јул 18:13Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам