Струга
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren stan vo Ezerski Lozja, 5 minuti peski do ezero. Stano...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 13:00Промовирано

Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:02Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 дек 09:17Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 дек 18:26NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


126.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 дек 14:37Shitet/Se prodava

Shitet banes te kompleksi kolonja në qendër të strugës 62 metro katro...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 14:57Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 09:38Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 09:14Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 01:06se izdava ili prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e nov ne e vselen do sega. prekrasna mesto polozba. graden so...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 23:54Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 19:02Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 11:43SE IZDAVA POD KIRIJA NOV STAN

Stanot se naoga vo novata zgrada vokompleksot nabizi za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Станови

30 ное 18:57Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 15:24NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

24 ное 14:52Se prodava stan vo Struga

Se prodava stan so povrsina 58m2 vo Struga.Se naogja na prizemje vo z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

24 ное 14:51APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 ное 18:01STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 ное 13:28Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

20 ное 23:33Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

17 ное 15:48Се продаваат два апартмани

Се продаваат два апартмани еден 32 м2 другиот 41м² во Еврохотел. Конт...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 ное 19:35Se izdava stan ili sobi

Se izdavat stanoj i sobi. Od 25m2, 50m2, 100m2. Info na tel: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 ное 14:28Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 ное 14:42Издавам стан во Струга

Станот е на 3ти спрат со дневен престој на југ а спална на север, тер...


10.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

05 ное 18:07NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 окт 13:34Издавам стан

Се издава нов целосно опремен стан во Струга. Станот се наоѓа во нови...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 17:38Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren stan vo Ezerski Lozja, 5 minuti peski do ezero. Stano...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 13:00Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 19:08Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан во Струга. Има сопствен паркинг. Се наоѓа ...


150 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 сеп 18:12Se bara stan HITNO

Se bara stan za kupuvanje


4 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 сеп 17:39Se izdava apartman

Se izdava apartman od 01.10.2022 do 01.07.2023 Apartmanot se naoga v...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 17:36NOV OBJEKT NOVI STANOVI

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 сеп 16:14Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 авг 19:25Se prodava nov stan 49m2

Se prodava nov stan 49m2 Cist imoten list. Info samo na tel: 071666665


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 авг 23:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам