238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Вибрација 500 вати 13 мм 4930...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 20:36Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:29PRESA-ПРЕСА za razlicni nameni

Se prodava a mozna e zamena so predlog od vasa strana


1 €
или предлог цена
Денес 12:34  НОВ ОГЛАС

Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo za suvo i vodeno metenje,komplet so site dodat...


125 €
или предлог цена
Денес 08:50Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko prozivodstvo,NOVA.


120 €
или предлог цена
Денес 08:50Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
Денес 08:50Острилка за бургии PARKSIDE

Острилката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина на остр...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.800 МКД
или предлог цена
24 ное 19:38MESARSKA ZASTITNA NARAKVICA

Nova Mesarska zastitan nergjusuvacka narakvica.


3.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:40Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
24 ное 14:16Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


30 €
или предлог цена
22 ное 16:41Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
22 ное 16:36Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
22 ное 16:36Kompresor 150 l

Italjanski kompresor 150 l odlicen ispraven koristen vo domasni uslov...


20.000 МКД
или предлог цена
22 ное 12:07DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
22 ное 09:33Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:36Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:31Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:31Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:31Нов Компресор 40л. REM Power безмаслен

Продавам нов Компресор 40л. REM Power безмаслен и многу тивок. Компре...


14.000 €
или предлог цена
21 ное 10:39Брусалица Bosch

Се продава брусалица во одлична состојба. Контакт Никола 071313092


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 13:14Motorna pila Tomos Husqvarna 650 delovi

Se prodava motorna pila Tomos Husqvarna 650 na delovi


1 €
или предлог цена
20 ное 13:08Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
19 ное 20:40Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Baterijata e nova,smart performance model.


55 €
или предлог цена
19 ное 16:20Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakuvanjeto odat i gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
19 ное 16:20Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo,za suvo i vodeno metenje,i mnogu dodatoci.


125 €
или предлог цена
19 ное 16:20Правосмукалка 1500w PARKSIDE

Правосмукалката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 15...


8.000 МКД
или предлог цена
19 ное 10:54Штрафилица ударна 20v-4Ah PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
19 ное 10:54PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
19 ное 10:17Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.300 МКД
или предлог цена
18 ное 18:24Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
18 ное 13:07Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
17 ное 12:25Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:10Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:10Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata ...


6.000 МКД
или предлог цена
16 ное 11:52Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам