234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
15 ное 12:52Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
15 ное 11:46Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
15 ное 11:46Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
15 ное 11:46Burgii za hilta 60 cm. 10-25

Burdii za hilta 10,12,16,22,25 Dolzina 600mm. Germansko prozivodstv...


1 МКД
или предлог цена
15 ное 08:47Topol stol i pecka za burek i beli peciva vo ispravna sostoj

Se prodava topol stol i pecka za burek i beli peciva, raboti na trofa...


1 €
или предлог цена
14 ное 23:39Nov pneumatski odvrtuvac pistol 1/2 BERNER

Nov pneumatski pistol berner 1600 nm extra silen posilen nema na paza...


13.000 €
или предлог цена
14 ное 19:57Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
14 ное 12:54Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
13 ное 11:50Хилта кршач 1300w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
13 ное 11:50Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.000 МКД
или предлог цена
13 ное 11:49Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,germansko proizvodstvo komplet so gleta i bur...


80 €
или предлог цена
13 ное 11:19Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Masinata e nova,germansko proizvodstvo,za suvo i vodeno.Vo kompletot ...


125 €
или предлог цена
13 ное 11:19Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA.


120 €
или предлог цена
13 ное 11:19Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo kompletot odat i nozevi.


60 €
или предлог цена
13 ное 11:19Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 10:11Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 09:41Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 09:40Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 09:40Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo,za suvo i vodeno so golem broj dodatoci.


125 €
или предлог цена
10 ное 06:56Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
10 ное 06:56Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
10 ное 06:56Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
10 ное 06:55Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
09 ное 13:58Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
09 ное 13:58laser Makita sk 104

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garanc...


8.000 €
или предлог цена
09 ное 07:01Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs

Нова и неупотребувана.


2.200 МКД
или предлог цена
08 ное 23:49Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


230 €
или предлог цена
08 ное 00:01Pantlika metro za merenje dolzina 50m patlika

Nova


1.200 МКД
или предлог цена
07 ное 19:44Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
07 ное 10:54Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
07 ное 10:53Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
07 ное 10:53Mac za pila Maч

Prodavam originalen mac za pila medved 50 cm nov nekoristen voopsto p...


600 МКД
или предлог цена
06 ное 11:12Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 11:34Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:34Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
05 ное 11:33Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
05 ное 08:11Strafilica udarna 20v-4Ah PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
03 ное 11:41Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
03 ное 11:24Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
03 ное 11:24Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам