243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
13 јан 12:14Фреза 1200w PARKSIDE

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати,...


4.000 МКД
или предлог цена
13 јан 12:14Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


4.000 МКД
или предлог цена
13 јан 12:14Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
11 јан 12:18Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 12:15Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
11 јан 12:14Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
11 јан 12:14Strafilica 20v-2Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


75 €
или предлог цена
10 јан 21:19Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless motor bez cetkici.Bez polnac i ...


80 €
или предлог цена
10 јан 21:19Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakuvanjeto odat i gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
10 јан 21:19Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.500 МКД
или предлог цена
09 јан 11:45Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:45Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Kompresor Fiac 270 l

Se prodava ne mnogu koristen Ima specifikacija


900 €
или предлог цена
09 јан 02:44Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova,so 2 baterii i 3 kompleti bitovi i burgii.Modelot...


80 €
или предлог цена
07 јан 20:14Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


75 €
или предлог цена
07 јан 20:14Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јан 14:36Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јан 12:10Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
05 јан 12:07Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
05 јан 12:01Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless motor bez cetkici.Bez polnac i ...


80 €
или предлог цена
05 јан 12:01Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 12:24Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
02 јан 12:24Topol stol i pecka za burek i beli peciva vo ispravna sostoj

Se prodava topol stol i pecka za burek i beli peciva, raboti na trofa...


1 €
или предлог цена
02 јан 10:45Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
31 дек 18:52Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
31 дек 11:48STIHL MS 280

Se prodava STIHL MS 280 staklo zacuvana 18500 denari


18.500 МКД
или предлог цена
30 дек 15:10MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


130 €
или предлог цена
25 дек 16:15Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


15 €
или предлог цена
25 дек 16:15Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
25 дек 16:15Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
25 дек 16:15Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
25 дек 11:15Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам