243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, и...


2.900 МКД
или предлог цена
25 јан 13:10Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.200 МКД
или предлог цена
25 јан 13:07Правосмукалка 1400w PARKSIDE

Правосмукалката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 14...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јан 13:05PARKSIDE bormasina 750w

Malku koristena za domasni potrebi


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
24 јан 17:20Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јан 13:09Strafilica 12v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 13:07Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Користен во ординација по општа медицина, не толку ...


27.900 МКД
или предлог цена
24 јан 09:39PRESA-ПРЕСА za razlicni nameni

Se prodava a mozna e zamena so predlog od vasa strana


1 €
или предлог цена
23 јан 19:04Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:39Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:39Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:39Wurth master

Ispraven vo odlicna sostojba


20.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:58Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
22 јан 13:05PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
22 јан 11:59Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
21 јан 08:25Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јан 08:25Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јан 08:21Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јан 08:20CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
20 јан 21:43Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
20 јан 12:24Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:22Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 13:48Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јан 13:47Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
19 јан 13:47Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
19 јан 08:34Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јан 12:27Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
18 јан 12:26БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:48Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
17 јан 11:08Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.500 МКД
или предлог цена
17 јан 11:07Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:07Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
16 јан 12:18Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:14Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:14Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
16 јан 10:29Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac,baterija i komplet burgii i bi...


75 €
или предлог цена
16 јан 10:29Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
15 јан 11:58Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova so 2 baterii i 3 kompleti burgii i bitovi.Brushle...


80 €
или предлог цена
14 јан 21:12Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


4.000 МКД
или предлог цена
14 јан 11:54Фреза 1200w PARKSIDE

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати,...


4.000 МКД
или предлог цена
14 јан 11:51Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам