Гостивар
                   
839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba napraven mal i gole...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:32VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:32FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:57FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:56BMW 530D

Moze i zamena so vasa doplata, za kola do 77kw 105ks Se prodava B...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:45Bmw 520 f10 displey navi

Bmw f10


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:30Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:29BMW 320 DIZEL 2000 GOD FULL OPREMA

Se prodava prekrasno bmw 320d 2000 god full oprema registriran cela g...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:52SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:43VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin

VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin - 2010 godina Golfot go ima najubaviot b...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:25Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika

Mercedes e 220 cdi elegance so full oprema servisiran komplet so 4 no...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:17Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:38Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:38  НОВ ОГЛАС

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina Registriran do 05.2023 servisiran vo p...


3.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:27Opel astra Gtc

Se prodava Opel Astra Gtc perfektna sostojba. Mozhe da ja vozi pochet...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:13Golf 3 1.9 tdi 90ps 4x4 96god bez klima

Golf 3 1.9tdi 90ps 96god vo dobra sostojba 4x4 ispravna motor perfect...


1.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:06  НОВ ОГЛАС

Citroen C-Crosser

2012 4WD Manual 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

BMW X1

BMW X1 xdrive 2010 135000 km Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:07  НОВ ОГЛАС

Audi 1.9 TDI 116ks

Se prodava Audi 1.9 TDI 85kw 116ks kolata e maksimalno zacuvana, serv...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

Daewoo matiz 2007 g

Odlicna sostojba ,so klima ispravna ,novi gumi nov akomulator ,71000k...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:19Mercedes ml270 cdi

Se prodava ml 270 cdi servisiran rigistiran 4novi gumi servis i menja...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:55OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:21Peugeot 307 diesel 2.0 tdi

Se prodava Peugeot 307 2.0 79 kw 2003 kola poseduva ful oprema. Kozni...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:44Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:20BMW e39 528tng full

Bmw 528 God 2000 oprema full Kozen salon Sport edition mozna zam...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:36Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:36Opel Vectra 1.8atest plin/registriran 1 god

Registriran 1 god do 06.08.2023 Servisiran komplet (rebrasni kais vo...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:26Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:51Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:49C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:49Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:49Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 7G-Tronic

Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 2012 Godina Dizel 130.000 KM Avtoma...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:56Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo 90:000km

Fiat 500 0.9 turbo 86Ks 2011 uvezen od CH 90:000km so garancia start ...


6.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 02:21BMW 335i German Edition

BMW 335i E92 Interior Design / Full leather, Black Sports Car / Cou...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 02:21Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам