Гостивар
                   
853 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:33Промовирано

BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:12MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C250 CDI AVANTAGARDE 2012 UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE SI...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52VW CADDY 1.9 TDI 8V UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO DO REGISTRACIA NA M...


5.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52AUDI Q5 3.0 TDI S_LINE QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52OPEL MOKKA 1.4 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

SE PRODAVAT OPEL MOKKA 1.4 TURBO SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJ...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:52VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 8V UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51MAZDA 6 2.3 I AVTOMATIK SO STRANSKI DOKUMENTI

SE PRODAVAT MAZADA 6 2.3 BENZIN AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA BEZ...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51OPEL CORSA E 1.0 TURBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


7.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AVTOMATIK UVEZEO OD SVAJCARIA PLATENI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT 2015 UVEZENO OD SVAJCARIA PLA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51MERCEDES C 250CDI 4_MATIC UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI...


17.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51BMW X1 18 D X_DRIVE M_PAKET UVOZ OD SVAJCARIA

BMW X1 18D X_DRIVE SPORT PAKET BMW X1 18 D X_DRIVE SPORT PAKET UVEZ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:51VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJACRIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:37BMW X1 18 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

BMW X1 18 D X_DRIVE SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:21BMW 123 D AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL

BMW 123 D AVTOMATIK INDIVIDUAL PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 22:06Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 18:59SEAT ALTEA XL

Seat altea 1.9 tdi 2008 god Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Registracija prva 2...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 16:32Se prodava C class 200 cdi 2004 god Redizajn

Registriran do.08.08.2023 so zelen karton servisiran redovno 4 novi g...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 16:21Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 14:27C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 14:27AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

Se prodava audi a6 3.0 tdi quattro vo odlicna sostojba registrirano


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 13:48Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 13:20OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

13 авг 13:04Audi 1.9 TDI 116ks

Se prodava Audi 1.9 TDI 85kw 116ks kolata e maksimalno zacuvana, serv...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Гостивар

Автомобили

13 авг 13:00Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 12:25Audi a3 Automatic

Audi a3 Motor: 2.0 tdi Automatic Perfekten motor menjac bez mana ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 11:20Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 11:20BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 11:01PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba napraven mal i gole...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 10:22VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 10:22••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 09:59--FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-PLIN 2007 REG MK--PERFEKTNA--

--Se prodava Fiat Grande Punto od 2007 godina so 1.4 benzin-plin moto...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 09:59Peugeot 207 1.6 HDI EXTRA

Pezoto e extra socuvano so 1.6 dizel Motor so mnogu mala potrosuvacka...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 авг 09:02Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Jeep 4x4 dizel 20tdi 2007 god.5999e

Jeep 4x4 motor golf 5 20 tdi vo odlicna sostojba 140 ks cena 6000e be...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 21:26Se prodava C class 200 cdi 2004 god Redizajn

Registriran do.08.08.2023 so zelen karton servisiran 4 novi gumi ms s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 16:06Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам