Гостивар
                   
871 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

audi a4 2.7 tdi

se ispravno


10.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:48Reno Clio 1.5dci

Klimatronik ladi tempomat komandi kuka super se ispravno Pali vozi se...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:48Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

29.12.2009 Registrirana do 29.12.2021 Servisna kniska. Pred 8000 ...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:37Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

33.000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo per...


18.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:18MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:15SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:15Mercedes A170

Mercedes A170 Benzin 185.000km Panoramen krov Kozen interier Reg...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:22Land Rover " Range Rover " SPORT HSE

Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 2013 na kniska 199.999km Registr...


44.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:22Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:22DAIHATSU COURE 2008 (registrirano do 10.2023)

Registrirano do 21.09.2023. Socuvano kako novo. Prva boja. Ne far...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 23:43RENAULT GRAND SCENIC 1.9DCI 2008GOD ,,FABRIKA..

Renault grand scenic redizajn 1.9dci 96kw 6 brzini so naj full oprema...


3.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 23:07MITSUBISHI OUTLENDER 2.0 DID 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 21:28VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 18:51Mini Cooper

.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 17:27SE PRODAVA VOLVO XC 70

2008 godina Full oprema Benzin-Plin Servisiran


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 17:27SE PRODAVA VOLVO XC 70- 2008 godina

3.2 Benzin-Plin Full oprema Servisiran Kontakt 072 265 070


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 16:51Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 15:09Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Mozna...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 14:30Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 14:19Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 13:53SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 13:02BMW 318D E91 08god moze zamena

Se prodava BMW 318D E91 2008god 143ks vo odlicna sostojba. REGISTRIR...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 12:46FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 12:24Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:49Peugeot 405 1.9 Diesel obicen registriran

Prodavam peugeot 405 1.9 diesel obicen.Defek motor! !Od motorot svit...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:25BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52golf 5 2.0 tdi htno

golf 5 2.0 tdi 2004 god regi ima utse 5 meseci 6 brizina moze zam...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 22:43Audi A5 2.0TDI 2015 190PS

Se prodava Audi A5 2.0Tdi 190PS sportskiot motor, sportski sedista, c...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Land Rover Freelander2 TD4 HSE

Land Rover Freelander 2.2 TD4 150Ks HSE- Najvisoko opremen Freeland...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Hyundai iX35 CRDI 2010

Top sostojba mozna zamena za pomala kola … Info: 071937555 07193755...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33BMW 318D

☑️BMW 318D ☑️2014 ☑️105Kw ☑️Automat ☑️Climatronic ☑️Parking System ☑️...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 14:49Renault Modus 1.5 dci

Renault Modus Motor:1.5 dci Oprema :Klima ladi so nov freon Abs ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:59Mercedes-Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes-Benz C220 CDI 2001 godina Avtomatik perfekten men...


38 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:34Toyota RAV4

Toyota RAV4 2.2 d 4WD Registracija so zelen karton Letni i zim...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:17Renault Grand Scenic 1.9 dCi

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista Kolata e vo dobra sostojba sa...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:12Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам