Струга
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania r480 2008 godina so fabricki kiper. Kamionot e vo perfektna ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

31 јан 16:23Промовирано

Sandak Meiller Kipper 4.8

Se prodava sandak Meiller Kipper vo mnogu dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 13:00SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania r480 2008 godina so fabricki kiper. Kamionot e vo perfektna ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

31 јан 16:23Rampa.i sanduk.furgon

Prodavam...rampa hidraulicna od kamion24 volti i pomala od komb...


250 €
или предлог цена
Струга

Камиони

30 јан 10:23IVECO 120E22 SMEČAR

IVECO 120E22 SMEČAR 2009 God 10m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 21:15STIGNA NOVA PRATKA GUMI DOUBLESTAR

NOVI GUMI DOUBLESTAR GI IMAME PREDNI I ZADNI PO POVEKE PROFILI ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 21:15IVECO TECTOR 120/18 SMEČAR

IVECO TECTOR 120/18 SMEČAR 2004 God. 8m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 21:15ATEGO AXOR SMEÇAR 1823

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 21:15MITSUBISHI 75/180 SMEČAR

MITSUBISHI 75/180 SMEČAR 2009 God. 7m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 21:15Sanduk kipper za 4 odovini

Sanduk kipper za 4 osovini


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 19:47Mercedes 1224 kipper

Kamjonot e vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јан 19:47Meiller Kipper 4,80

Sandak Meiller Kipper 4,80


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
987.654.321 €
Струга

Камиони

27 јан 19:59RENAULT 320dci GUBRETARKA

renault premium 320hp gubretarka registriran raboti perfektno tiptr...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

25 јан 17:26Od Kupuva Man TGA-TGX kamijoni

- Samo Common rail motor - Plastam CASH Viber +38970869430 ...


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

24 јан 12:00Stetter Mikser

Bure za mikser 7m3


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 јан 18:53Noz za sneg

Noz plug za sneg napraven da pasira na jcb 3cx mnogu zdrav moze i na ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 јан 18:52Filter za vozduh

Se prodavaat filteri za vozduh za kamioni Na golemo i malo Marka: ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Камиони

23 јан 11:13Man mikser

Man Tga 35.360 vo mnogu odlicna sostojba mozit da se proverit vo seko...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

22 јан 16:48Man 26.350 mikser

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

22 јан 16:48Sanduk za kamjon

Se prodava sanduk za kamjon za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 јан 19:59Mercedes 7 11 rampa do 13 metri se diga

kamjonot sega e uvezen kamjonot e vo rabotna sostojba kako nov vredi ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 јан 19:58Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 јан 12:40Feder platno федер платно

Се продаваат федер платна со најразлични димензии за сите видови на к...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

11 јан 10:40IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO 11 DZUBRETARKA 072775111


21.800 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 јан 13:16Mercedes atego 1618 so kran

Mercedes atego 1618 so kran 2008 Plateni site davacki do registracija...


70.325.789 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 јан 21:21Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

05 јан 22:09NISAN ATLEON SMEČAR

NISAN ATLEON SMEČAR 2003 God 7m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za infor...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 јан 20:51Mercedes 818 kipper

Se prodava mercedes 818 kipper vo odlicna sostojba za povece informac...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

30 дек 13:44Platforma za kamjon

Se prodavat platformi za kamjon vidi slikite


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 дек 10:52Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

13 дек 21:19PESKARENJE PRIPREMA FARBANJE

PESKARENJE ,SASII ,, PRIKOLKI ,, BANDASI


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

12 дек 16:08Iveco 35 C13

BROJ ZA KONTAKT 070454414 Se prodava Iveco godina na proizvodstvo 20...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

12 дек 14:27PESKARENJE SASII,, PRIKOLKI,,OLTAJMERI, BANDASI

Peskarenje priprema farbanje visok kvalitet niski ceni


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

06 дек 11:07Palfinger kran

Se prodava palfinger kran vo odlicna sostojba


6.990 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 ное 19:52Platforma za slep za 12 tona

Platforma za slep sluzba vo odlcna sostojba za 12 tona


8.990 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 ное 12:45BANDASI 17.5

BANDASI 17.5


40 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 11:40MERCEDES-BENZ ATEGO 12-18

MERCEDES-BENZ ATEGO 12-18


15.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 11:40peskarenje bandasi

profesionalno peskarenje tel 070630031


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

01 ное 09:18Iveko

Iveko JAVITESE NA OVOJ BROJ 070256520!!!!


2 €
или предлог цена
Струга

Камиони

31 окт 15:38Man Slep sluzba

Se prodava slep sluzba za vozila


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

24 окт 10:43MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008

MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008 Izvaden Od Atego 2008 070362157


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

17 окт 22:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам