Битола
                   
294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yosemite-xtrail 2019 tocak -velosiped

1godina koristen top sostojba se raboti Vozen samo vo leto


8.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 00:25  НОВ ОГЛАС

CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX pred.amort...


290 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:36Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:28Specialized Demo 8 downhill

Se prodava downhill velosiped Specialized Demo 8 so 26" trkala. Golem...


600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:27Velosiped Pioneer Cross

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:14Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:44Elektricen Orbea Keram

Orbea Keram comfort 30 Golemina na ramka M Godina 2020 Baterija ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:18Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:44Tocak velosiped

Vo extra sostojba servisiran Novi gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 15:26Dook alum.velosiped

Шимано опрема Диск кочници напред и назад Амортизери напред Алуминиум...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:22Velosiped - IBEX - City 28" zenski i maski

Odlicen Velosiped - IBEX - City - SWISS - 28" Trkala - AlUMINIUM...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:19Velosiped Gradski TOUR DE SUISSE Silver Collection 28"

TOUR DE SWISSE -Silver Collection -TDS Vo odlicna sostojba Trkala -...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:19Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX RIMS DUPLI...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:18Velosiped LEOPARD - ROAD CAT- 28"

Velosiped - LEOPARD Road Cat Trkala 28" ALEXRIM ACI Dupli Ram Alu...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:18SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:18SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB -GUMI 26" -ALUMINIUMSKI R...


180 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:17CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:17WHEELER 4700 TREKKING LIGHT - 28" Velosiped

Velosiped WHEELER TREKKING LIGHT 4700 TRKALA 28" SHIMANO - 1 X 9 ...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:17VELOSIPED CRESTA EXTRA SOSTOJBA

Se prodava velosiped CRESTA aluminski ram donesen od svajcarija vo od...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 00:18Razni velosipedi od 50-70evra

Info na telefon 4 parcinja ispravni Dva se so 24 inci trkala(pomali...


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јан 13:48Velosiped tocak specialized 27.5 aluminium

Velosipedot e donesen od svajcarija mnogu malku vozen vo odlicna sost...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јан 13:23Половен велосипед Max tiger

Половен и зачуван велосипед за деца до 7 години Инфо: 077 54 55 31


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 јан 23:40Velosiped tocak so shimano menuvaci

Kako nov


11.111 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 јан 20:57Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 јан 16:10Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 јан 08:32Racer CLIMBER 3.o

Se prodava dobro zacuvan i celosno servisiran velosiped: RACER Climb...


21.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.000 МКД
Битола

Велосипеди

28 јан 06:41GIANT XC velosiped od uvoz

GIANT VELOSIPED OD UVOZ ALUMINIUMSKI RAM 26'' ALUMINSKI DUPLI BAN...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 20:57VELOSIPEDI od uvoz

VELOSIPED BIXS QUALIFYER ALUMINIUMSKI RAM 26''BANDASI SO NOVI GUMI ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 19:30Prodavam vaucer za ecobike

Se prodava vaucer za kupvanje na el velosiped kako na slikite. Info n...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 17:34Schwinn

Shimano 300 52-38 napred, 11-28 nazad 7 brzini. Aluminium 7005 ramka,...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 05:09Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 21:09VELOSIPED EKSTRA KAKO NOOV.

Se prodava tocak so18 brzini Ispraven kako nov zacuvan bez nikakov pr...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 18:01***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26"- 180 eur. CANNONDALE 26" - 10000 den. MERIDA 28 "...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 16:06Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 15:34Road Bike Centurion Oxygen - made in Japan

Se prodava: Trkacki tocak Centurion Ram Aluminium-7005 M-L golemin...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

26 јан 13:38Velosiped Bixs 26 lnci donesen od svajcarija

Donesen od svajcarija, vo fabricka sostojba. BIXS 26 INCI.


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 09:26Velosiped cannondale trigger full suspension

Mtb velosiped cannondale full suspension 27,5" gumi specialized butch...


900 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јан 13:31Nosac za tocak...Nosac za velosipedi...Drzacza tocak za kola

Nosac za velosipedi za na kola Nosac za tocaci Se montira na kuka ...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јан 12:35BMX FELT

Se prodava originalen Felt BMX.Ima novi gumi.


6.900 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 јан 23:54Transition enduro-downhill velosiped

Se prodava odlicen velosiped za downhill i za enduro, 27,5" trkala, M...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Битола

Велосипеди

22 јан 17:49Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам