47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нова викендица во Љубаништа - Охрид

Викендицата се наоѓа на патот за старата караула во с.Љубаништа. Вкуп...


50.000 €
или предлог цена
23 јул 19:00Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
11 јул 11:19Hitno zaradi zaminuvanje stranstvo Vikend kuka Ljubanista

Vikend kuka vo Ljubanista Sveti Naum Objektot e prizemje i ...


1 €
или предлог цена
10 јул 10:09Se izdava Vikend Kuka vo Ljubanishta - Ohrid

Se izdrava vikend kuka vo Ljubanishta. Objektot poseduva dva posebni ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 20:11Vikendici vo Lubanista

Se prodavaat dve vikendici vo selo Lubanista,blisku do Ohridsko ezero...


78.000 €
или предлог цена
18 мар 13:00Apartmani

Se izdava kukja so dve spalni i dnevna so kujna . Dvete sobi se so po...


1 €
или предлог цена
17 сеп 14:38SE IZDAVAAT APARTMANI VO TRPEJCA SO ODLICNA LOKACIJA !!

SE IZDAVAAT STUDIJA VO TRPEJCA NA ODDALECENOST 300 M OD PLAZATA. APA...


По Договор
или предлог цена
12 авг 14:15Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам